Darbo patalpų valymas

Švari aplinka yra vienas svarbiausių gamybinių patalpų elementų. Norėdami, kad gamybos procesas vyktų sklandžiai, o savo produkciją gamintume kokybės reikalavimus atitinkančioje aplinkoje, reikalingas profesionalus gamybinių patalpų valymas. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl jie pasirūpins, kad Jūsų darbo patalpos atliktų savo funkciją, spindėtų švara ir būtų saugios tiek Jums, tiek Jūsų klientams ar darbuotojams.

Mes valome šias gamybines patalpas:

gamybos įmones;
sandėlius;
fabrikus;
cechus;
autoservisus;
kitas nepaminėtas patalpas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Specializuota patalpų valymo įranga

Įvairios gamybinės patalpos reikalauja išskirtinės priežiūros. Todėl jose valymo darbus vykdome pasitelkdami pažangią techniką, aplinkai bei produktams nekenkiančias valymo priemones ir prisiderindami prie Jūsų dienotvarkės.

Savo klientams siūlome platų valymo paslaugų pasirinkimą: grindų, lubų bei sienų valymą, patalpose naudojamo inventoriaus bei įrangos valymą, patalpų dezinfekciją ir pan.

Žinome, kaip svarbu gyventi tvarkingoje aplinkoje, todėl dirbdami nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos ir dedame dideles pastangas, kad mūsų valymo kokybe bei rezultatu nenusiviltumėte.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Profesionalus gamybinių patalpų valymas

Teikiame tiek periodines, tiek vienkartines gamybinių patalpų valymo paslaugas. Turime 15 metų darbo patirtį, tad įmonės darbuotojai išsamiai papasakos, kaip tinkamai atlikti gamybinių patalpų valymą, kam skirti daugiau dėmesio ir priklausomai nuo atliekamų paslaugų pasiūlys tinkamiausią laiką ir kainą. Į savo darbą žiūrime ypač atsakingai, todėl esame pasiruošę išklausyti Jūsų norus ir įgyvendinti net pačių reikliausių klientų pageidavimus.

Gamybinių patalpų valymas – Jūsų darbo kokybės garantas!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Patalpų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!