KASDIENIS PATALPŲ VALYMAS VILNIUJE

Valymas atliekamas kiekvieną dieną ar kelis kartus į savaitę, atitaikant geriausią valymo laiką pagal Jūsų tvarkaraštį. Profesionalūs valytojai išvalys ir išplaus kietas grindų dangas, išsiurbs kilimines dangas, išvalys dulkes nuo visų paviršių, sanitarines patalpas, virtuves, biuro įrangą, išneš šiukšles. Taip pat, atliekami ir kiti darbai priklausomai nuo Jūsų poreikio.

„Didesnis produktyvumas tiek mums, tiek mūsų darbuotojams yra vienas iš pagrindinių švarios aplinkos privalumų“ - Lina

Turite klausimų ar norite sužinoti kasdienio valymo sąmatą?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu:

Dažniausiai užduodami klausimai:

Valymo kaina priklauso nuo šių kriterijų:
• Patalpų ploto
• Užsakytos paslaugos tipo
• Darbų kiekio ir reguliarumo
• Termino

Mūsų vadybininkai atsakys į papildomus klausimus ir galės pateikti sąmatą.

Valydami patalpas, mes naudojame profesionalias chemines medžiagas, kad pašalintume sudėtingus nešvarumus ir buitinius produktus iš gerai patikrintų prekės ženklų. Visi mūsų specialūs produktai yra sertifikuoti ir visiškai saugūs sveikatai.

Visi darbai atliekami pagal iš anksto sutartą sąrašą. Turite teisę patikrinti atliktų darbų kokybę ir pranešti mums esant nepatenkinančiai situacijai. Jei kuri nors valymo dalis atliekama nekokybiškai arba visai neatliekama, esame pasirengę greitai sureaguoti ir ištaisyti valymo trūkumus sutartu laiku.

Kasdienio valymo trukmė priklauso nuo darbų kiekio ir patalpos dydžio. Dažniausiai patalpos valymas trunka 1-2 valandas ir apima daugiau nei 20 rūšių darbus.