Profesionalus patalpų valymas po statybų

Kiekvienas, nors kartą dalyvavęs statybos darbuose, žino – patalpų valymas po statybų yra išties nemenkas iššūkis. Nelengva viską sutvarkyti taip, kad nė viena dulkelė neliktų nepastebėta. Tai užima daug laiko ir pastangų, todėl visus valymo darbus po remonto patikėkite kvalifikuotiems specialistams. Mūsų darbuotojai padarys viską, kad Jūsų aplinka spindėtų švara ir grįžus į biurą ar namus patiems nebereikėtų niekuo rūpintis.

Prireikus, galime išvežti šiukšles, po remonto likusias statybines medžiagas, taip pat galime pasirūpinti šalia esančios teritorijos tvarkymo darbais. Siekdami, kad postatybinis valymas atitiktų Jūsų lūkesčius ir būtų atliktas nepriekaištingai, pasitelkiame profesionalią įrangą ir žmogui bei aplinkai nekenkiančias valymo priemones. Suprantame, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl teikdami patalpų plovimo bei valymo paslaugas sau keliame itin aukštus reikalavimus.

 
 
 

Atliekame šiuos po statybinius darbus:

siurbiame statybines dulkes;
šveičiame/valome grindis bei langus;
valome po statybų likusias kalkes, silikoną ir kitus nešvarumus;
šveičiame plyteles, jas impregnuojame;
atliekame buitinės technikos, virtuvės įrangos valymą;
išvalome baldus ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Postatybinis patalpų valymas Vilniuje

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus postatybinis valymas

Jūsų patogumui visus darbus atliksime prisiderindami prie Jums patogaus laiko, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų įmonės paslaugomis ir galėsite džiaugtis aukščiausia švaros kokybe.

Tegu netvarka po remonto ar statybų netrukdo mėgautis gyvenimu!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Patalpų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

  Susisiekite su mumis!

  Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

  Plačiau apie Postatybinį valymą

  Postatybinis valymas yra svarbus etapas po statybos ar renovacijos darbų baigimo. Tai yra nuodugnus ir išsamus valymo procesas, kuris apima šalinimą ir tvarkymą po statybininkų, remontininkų ir kitų specialistų, kurie užbaigė statybos darbus. Šis valymas yra būtinas, norint paversti naujai pastatytą arba atnaujintą patalpą gyvenama ar darbinėje būsenoje. Štai ką žinoti apie postatybinį valymą:

  Atliekamas po statybos darbų

  Postatybinis valymas yra atliekamas po to, kai statybos ar renovacijos darbai yra pilnai baigti. Tai yra paskutinis etapas, kuris padeda panaikinti likusius dulkės, nešvarumus, statybinės medžiagos liekanas ir kitus likusius atliekas iš statybos darbų.

  Nuodugnus ir detalus valymas

  Postatybinis valymas yra nuodugnus ir išsamus, kuriame yra skrupulingai tvarkomos visos patalpos. Tai apima valymą ir dezinfekavimą grindų, sienų, langų, durų, lubų, virtuvės, vonios kambario, tualetų, koridorių ir kitų patalpų.

  Valymas po dulkėmis ir statybinėmis medžiagomis

  Vienas iš pagrindinių uždavinių postatybinio valymo metu yra pašalinti dulkės ir statybinės medžiagos. Tai gali būti itin svarbu alergiškiems žmonėms, kurie gali būti jautrūs statybos dulkėms ir pelėms.

  Valymas atliekamas tinkamais valymo prietaisais

  Postatybinis valymas atliekamas su tinkamais valymo prietaisais, įrankiais ir chemikalais. Tai gali apimti dulkių siurblius, valymo šluostes, valymo skysčius ir dezinfekavimo priemones. Valymo specialistai turėtų turėti tinkamą įrangą ir žinias, kaip tinkamai valyti įvairius paviršius.

  Saugumas ir dėmesys detaliams

  Postatybinis valymas taip pat apima saugumo ir dėmesio detaliams užtikrinimą. Valant naujai pastatytą arba atnaujintą patalpą, svarbu išvengti bet kokių žalos pavojų.