Namų ir biurų langų valymas

Ne paslaptis, jog švarūs ir spindintys langai yra labai svarbus tvarkingų patalpų komponentas. Tai mūsų namams ar biurui suteikia jaukumo ir leidžia mėgautis gražiu vaizdu. Tiesa, langų valymas reikalauja daug laiko, atidumo ir specifinių žinių. Todėl norėdami, kad jūsų langai atrodytų nepriekaištingai, būtų be dėmių ar dulkių, langų valymo darbus patikėkite mums – šios srities profesionalams.

Mes valome:

Medinius langus;
Plastikinius langas;
Langų rėmus;
Žaliuzes;
Stiklines vitrinas;
Stiklo pertvaras ir kt.

Taip pat teikiame šias paslaugas:

Namo langų valymas;
Buto langų valymas;
Langų valymas po statybų;
Langų valymas po remonto;
Vitrininių langų valymas;
Biuro ir kitų įstaigų langų valymas;
Langų valymas kelių metrų aukštyje pasitelkus specialią įrangą ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Sertifikuotos langų valymo priemonės

Langus plauname sertifikuotomis, kokybiškomis priemonėmis, todėl stiklas nesusibraižo, nelieka dėmių ar dryžių. Naudodami profesionalius įrankius bei įrangą galime nublizginti net ir sunkiausiai pasiekiamų langų paviršius ar iš atokiausių kampelių pašalinti įsisenėjusį purvą. Jei langai valomi patalpos viduje, tai darome itin kruopščiai, kad vandens nepakliūtų ant baldų, kilimų ar kitų interjero detalių. Prireikus, pasitelkę specialią įrangą, langus valome net kelių metrų aukštyje. Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbu, todėl teikdami langų valymo paslaugas nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus langų valymas Vilniuje

Lankstus darbo grafikas suteikia galimybę prisiderinti prie kliento ir savo darbą atlikti tuomet, kai Jums labiausiai tinka. Paslaugos kainą nustatysime įvertinę darbo sudėtingumą, valomą plotą bei jo užterštumą. Visus darbus atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, todėl valymo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite. Pasinaudokite mūsų paslaugomis.

Juk žvelgti į pasaulį pro švarų langą daug maloniau!

Žinome, jog langų valymas yra ilgas, tačiau išties reikalingas darbas. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mūsų darbuotojai pasirūpins, kad visi langai Jūsų darbo vietoje ar namuose tviskėtų švara, o Jūs galėtumėte daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai ir neeikvoti pastangų ieškant tinkamų langų priežiūros priemonių.

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Valymo Paslaugų Savo Patalpoms?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!