Atnaujinantis senų baldų valymas

Labai dažnai tvarkydami namus ar darbo vietą išplauname grindis, išsiurbiame kilimus, bet pamirštame pasirūpinti baldais. Ilgą laiką neatliekant baldų valymo atsiranda sėdėjimo žymės, baldai susidėvi, įgauna nemalonų kvapą. Žinoma, kai kurias dėmes galite išvalyti patys. Tačiau, jei norite, kad Jūsų baldai tarnautų ilgiau, kreipkitės į mus – šios srities profesionalus. Mūsų darbuotojų atliekamas reguliarus baldų valymas leis jiems išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą ir Jūsų baldus pavers gražiausia interjero detale.

Mūsų teikiamos paslaugos:
cheminis baldų valymas;
giluminis baldų valymas;
sausas baldų valymas;
drėgnas baldų valymas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Profesionalus baldų valymas

Rūpinamės, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, todėl į savo darbą žiūrime atsakingai. Visada atidžiai įvertiname baldų būklę, medžiagas bei dėmių kilmę ir darome viską, kad Jūsų namuose ar biure esantys baldai atrodytų nepriekaištingai, neprarastų jaukumo ir išsaugotų geriausias savo savybes. Turime 14 metų darbo patirtį, tad profesionaliai išvalysime įvairiausių tekstūrų bei medžiagų baldus. Priklausomai nuo baldų rūšies parinksime jiems tinkamiausią valymo būdą, preciziškai pašalinsime ant baldų susikaupusį purvą, dulkes, maisto dėmes bei kitus nešvarumus. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis tvarkinga aplinka ir aukščiausia švaros kokybe.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus baldų valymas Vilniuje

Baldų valymas mūsų specialistų vykdomas kliento namuose ar darbo vietoje. Dirbdami naudojame specialią įrangą bei sertifikuotas valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net smulkiausias dėmes. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę valomą plotą bei jo užterštumą. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus ir įsiklausome į Jūsų norus. Pasinaudokite mūsų paslaugomis. Pažadame – valymo rezultatu tikrai nenusivilsite.

Prikelkite savo baldus naujam gyvenimui!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Baldų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!