fbpx Skip to content

Cheminis 
Giluminis 
Sausas 
Drėgnas 
baldų valymas

Norite, kad Jūsų baldai ilgus metus atrodytų lyg nauji? 

Kokybiškas baldų valymas – gražių baldų paslaptis!

 

Atnaujinantis senų baldų valymas

Labai dažnai tvarkydami namus ar darbo vietą išplauname grindis, išsiurbiame kilimus, bet pamirštame pasirūpinti baldais. Ilgą laiką neatliekant baldų valymo atsiranda sėdėjimo žymės, baldai susidėvi, įgauna nemalonų kvapą. Žinoma, kai kurias dėmes galite išvalyti patys. Tačiau, jei norite, kad Jūsų baldai tarnautų ilgiau, kreipkitės į mus – šios srities profesionalus. Mūsų darbuotojų atliekamas reguliarus baldų valymas leis jiems išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą ir Jūsų baldus pavers gražiausia interjero detale.

Mūsų teikiamos paslaugos:

 • cheminis baldų valymas; 
 • giluminis baldų valymas; 
 • sausas baldų valymas; 
 • drėgnas baldų valymas.

Profesionalus baldų valymas

Rūpinamės, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, todėl į savo darbą žiūrime atsakingai. Visada atidžiai įvertiname baldų būklę, medžiagas bei dėmių kilmę ir darome viską, kad Jūsų namuose ar biure esantys baldai atrodytų nepriekaištingai, neprarastų jaukumo ir išsaugotų geriausias savo savybes. Turime 14 metų darbo patirtį, tad profesionaliai išvalysime įvairiausių tekstūrų bei medžiagų baldus. Priklausomai nuo baldų rūšies parinksime jiems tinkamiausią valymo būdą, preciziškai pašalinsime ant baldų susikaupusį purvą, dulkes, maisto dėmes bei kitus nešvarumus. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis tvarkinga aplinka ir aukščiausia švaros kokybe.

Lankstus baldų valymas Vilniuje

Baldų valymas mūsų specialistų vykdomas kliento namuose ar darbo vietoje. Dirbdami naudojame specialią įrangą bei sertifikuotas valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net smulkiausias dėmes. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę valomą plotą bei jo užterštumą. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus ir įsiklausome į Jūsų norus. Pasinaudokite mūsų paslaugomis. Pažadame – valymo rezultatu tikrai nenusivilsite.

baldų valymas vilniuje

Prikelkite savo baldus naujam gyvenimui!

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir mes su Jumis susisieksime 24 valandų bėgyje.

cheminis baldu valymas

Atsiliepimai

Klientai apie EVP Projektus:

„Rekomenduoju! Valymo kokybe esu patenkintas. Žmonės dirbo profesionaliai ir greitai. Pasirinkau EVP Projektus dėl jų lankstumo ir profesionalios valymo paslaugos.“
Marius S.
Klientas
2020-03-12
"Labai gražiai išvalė valgomojo stalo kėdes: jos buvo labai prastos būklės, o dabar beveik kaip naujos. Paslauga atlikta nepriekaištingai. Rekomenduoju."
Inga P.
Klientė
2021-03-03
„Dirba tvarkingai, atvažiuoja laiku, dirba atsakingai, palieki tikrai gerą įspūdį.“
Ramūnas K.
Klientas
2020-02-25
„Po generalinio valymo mūsų patalpos atjaunėjo. Patiko profesionalumas, lankstumas bei viso proceso aiškumas. Rekomenduoju!“
Aurimas T.
2020-01-25
"Tobulai švarus kilimas ir sofa! Likau labai patenkinta tiek darbų atlikimo greičiu, tiek kokybe, tiek kaina. Rekomenduoju visiems 🙂"
Rita Č.
2021-01-20

EVP Projektai

Jūsų patikimas baldų valymo partneris

 1. Suteikiame tik tai, kas būtina sprendžiant Jūsų problemas.
 2. Rūpinamės Jumis nuo pat sutarties pasirašymo iki galutinio įvykdymo. Skiriame 100% dėmesį Jums ir Jūsų problemai.
 3. Reaguojame 24 valandų bėgyje.
 4. Suteikiame daugiau vertės nei pažadame.
 5. Taikome inovatyviausius metodus problemos sprendimui.
 6. Visi sprendimai yra pateikiami norint padėti.
 7. Tikime, kad laimingas darbuotojas padarys laimingą ir klientą.