Skirtingų dangų grindų valymas

Daugeliui grindų valymas tikrai nėra pats maloniausias užsiėmimas. Ypač, jei namuose ar darbo vietoje yra kelių skirtingų dangų grindys, kurių kiekviena reikalauja atitinkamų žinių bei priemonių. Tokiu atveju Jums reikalinga mūsų darbuotojų, šios srities profesionalų pagalba. Jie pasirūpins, kad Jums svarbių patalpų grindys atrodytų nepriekaištingai ir būtų pašalinti bet kokie nešvarumai net sunkiausiai pasiekiamose vietose.

Mes siūlome šias paslaugas:

grindų plytelių valymas;
laminuotų grindų valymas;
tepaluotų grindų valymas;
betoninių grindų valymas;
grindų valymas po remonto;
grindų plytelių tarpų valymas;
drėgnas grindų valymas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Profesionalus grindų valymas

Suprantame, kad įtemptas gyvenimo ritmas, svarbesni darbai atima daug laiko ir neleidžia pakankamai dėmesio skirti reguliariai grindų priežiūrai. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Grindų valymo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, tad kokybiškai nuplausime įvairiausių tipų, rūšių bei tekstūrų grindis. Priklausomai nuo dangos tipo, parinksime joms tinkamiausią valymo būdą, kad grindys ilgiau tarnautų ir išlaikytų savo grožį. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis gražiais namais, tvarkingu biuru ir aukščiausia švaros kokybe.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Sertifikuota grindų valymo įranga

Grindų valymas mūsų specialistų vykdomas naudojant specialią įrangą bei sertifikuotas valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net smulkiausias dėmes. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į grindų tipą, valomą plotą bei jo užterštumą. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus ir įsiklausome į Jūsų norus. Laimingi klientai – laimingi mes.

Jaukią aplinką kurkime kartu!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Grindų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!