Profesionalus minkštų baldų valymas

Tvarkingi namai ar biuras – ne tik nuvalytos dulkės ir švarios grindys. Norint, kad Jūsų aplinkoje iš tiesų vyrautų nepriekaištinga švara, reikalingas reguliarus minkštų baldų valymas. Ši procedūra prailgins Jūsų baldų tarnavimo laiką ir padės jiems atgauti pirminę išvaizdą. Tiesa, tik tinkamai ir profesionaliai išvalyti minkšti baldai atrodys nepriekaištingai, todėl šį darbą patikėkite mums. Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai padarys viską, kad minkšti baldai bet kurioje patalpoje būtų ta vieta, ant kurios visada galėtumėte prisėsti ar pailsėti, nesirūpindami jų švara ir priežiūra.

Mūsų siūlomos paslaugos:

minkštų baldų cheminis valymas;
minkštų baldų valymas garais;
minkštų baldų valymas putomis;
giluminis minkštų baldų valymas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Giluminis senų baldų valymas

Žinome, jog minkšti baldai, tokie kaip sofos ar foteliai laikui bėgant susidėvi, apdulkėja ir praranda savo žavesį. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mes pašalinsime ant baldų susikaupusį purvą, dulkes, maisto dėmes, nemalonų kvapą ir sumažinsime dėvėjimosi žymes. Priklausomai nuo baldų medžiagos parinksime jiems tinkamiausią valymo būdą. Klientų pageidavimu galime atlikti sausą arba drėgną minkštų baldų valymą, jų impregnavimą. Tai palengvins minkštų baldų priežiūrą ir paryškins jų spalvą.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus minkštų baldų valymas

Siekdami, kad Jūsų namuose ar darbo vietoje esantys minkšti baldai būtų išvalyti kokybiškai ir atitiktų Jūsų lūkesčius, pasitelkiame profesionalią įrangą bei specialias valymo priemones. Suprantame, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į darbų apimtį, valomą plotą bei jo užterštumą. Visus darbus Jums patogiu laiku atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, tad valymo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

Minkštų baldų valymas – estetiškos ir komfortiškos aplinkos garantas!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Baldų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!