Švarus biuras - verslo vizitinė kortelė

Ne vienas verslo atstovas sutiks, kad biuro patalpų valymas yra vienas svarbiausių dalykų, kuriuo būtina pasirūpinti, norint darbo vietoje sukurti jaukią atmosferą. Nesvarbu, ar Jūs turite mažytę įmonę, ar esate didelės kompanijos vadovas, gražiai ir nepriekaištingai atrodantis biuras yra kiekvieno verslo vizitinė kortelė. 

Todėl, jei norite, kad Jūsų darbo aplinka atrodytų profesionaliai, mūsų darbuotojai, šios srities specialistai, pasiruošę Jums padėti. Užtikriname – rezultatu tikrai nenusivilsite.

Biurų valymo paslaugos:

kiliminės dangos siurbimas;
grindų plovimas;
biuro technikos ir elektronikos įrenginių valymas;
dulkių valymas;
WC patalpų valymas ir dezinfekavimas;
langų, stiklinių pertvarų bei durų stiklų valymas nuo pirštų antspaudų;
šiukšlių išnešimas;
mechanizuotas eskalatorių valymas ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Profesionalus biurų valymas

Siekdami, kad biuro patalpų valymas atitiktų Jūsų lūkesčius ir būtų atliktas itin kruopščiai, pasitelkiame profesionalią įrangą ir sertifikuotas bei efektyvias valymo priemones. Patyrusi „EVP Projektai“ valytojų komanda puikiai žino, ką daryti, kad Jūsų biuras būtų ne tik tvarkingas bei švarus, bet ir išlaikytų profesionalų verslo įvaizdį.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus biurų valymas Vilniuje

Suprantame, kad švara biuro patalpose – darbuotojų produktyvumo garantas. Todėl prisiderinsime prie Jūsų darbo vietos specifikos ir visus darbus atliksime pasibaigus Jūsų darbo valandoms. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į valomą plotą, jo užterštumą bei darbų trukmę. Juk dirbti tvarkingoje aplinkoje daug maloniau.

Švarus biuras – raktas į Jūsų verslo sėkmę!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Patalpų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!