Dezinfekacijos paslaugos

Sveikata – didžiausias mūsų turtas. Todėl turime imtis visų įmanomų priemonių, galinčių padėti apsaugoti mus ir mūsų aplinką nuo įvairių bakterijų ir virusų.

Viena jų – patalpų dezinfekavimas. Tai itin svarbu šiomis dienomis siekiant įveikti koronavirusą ir sumažinti užsikrėtimo galimybę. Tik kokybiškai ir ypač profesionaliai atlikta dezinfekcija užtikrins, kad Jūsų aplinka būtų saugi ir nepavojinga gyventi. Tad šį darbą paveskite mūsų darbuotojams, šios srities meistrams, turintiems ilgametę patirtį ir žinantiems visas šio darbo subtilybes.

bendro naudojimo patalpų dezinfekavimas;
namų dezinfekavimas;
buto dezinfekavimas;
mokyklos patalpų dezinfekavimas;
sandėlių dezinfekavimas;
pramoninių patalpų dezinfekavimas;
gamybinių patalpų dezinfekavimas;
laiptinių dezinfekavimas;
gydymo įstaigų dezinfekavimas;
biurų dezinfekavimas;
parduotuvių dezinfekavimas;
kitų patalpų valymas ir dezinfekavimas.

Profesionalus dezinfekavimas

Patalpų dezinfekavimas Vilniuje

Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje ir nuo mikroorganizmų bei bakterijų apsaugotoje aplinkoje, todėl dezinfekcija mūsų specialistų vykdoma naudojant LR higienos normos reikalavimus atitinkančias dezinfekavimo priemones ir įrangą.

Esant poreikiui, didesnio dydžio patalpą dezinfekuojame ją užpildydami dezinfekciniu rūku. Taip nekeldami pavojaus žmonių gyvybei ar aplinkai vos per kelias minutes pasiekiame net mažiausiose ertmėse esančius mikrobus, panaikiname tiek ant horizontalių, tiek ant vertikalių paviršių nusėdusius virusus ir suteikiame galimybę švariomis patalpomis naudotis jau po kelių valandų.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Komercinių patalpų dezinfekavimas

Užtikrinamas saugumas dezinfekuojant

Mes imamės papildomų atsargumo priemonių, todėl užtikriname, kad darbuotojai atvykdami į Jūsų patalpas visada turėtų specialią aprangą, mūvėtų pirštines ir kaukes. Siekiame patenkinti visus klientų prašymus, nes Jūsų saugumas mums svarbiausias.

Mūsų teikiamos dezinfekcijos paslaugos leis ramiai laukti karantino pabaigos žinant, kad jūsų komercinės patalpos yra saugios ir be virusų. Paskambinkite mums šiandien ir užtikrinsime, kad jūsų patalpos būtų švarios bei saugios, kaip įmanoma greičiau.

Koronaviruso dezinfekavimas

Dėl COVID-19 plitimo Lietuvoje mūsų darbuotojai pasiruošę Jums padėti ir pasirūpins, kad koronavirusas Jūsų aplinkoje būtų sunaikintas. Šiam tikslui pasiekti naudojame specialius valiklius ir antivirusinius produktus. Taip galėsite būti tikri, kad visi paviršiai bus mikrobiologiškai švarūs, o rizika susirgti – minimali.

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Dezinfekavimo Paslaugų Savo Patalpoms?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!