Generalinis patalpų valymas Vilniuje

Jei norite, kad Jūsų namas, butas ar darbovietė atrodytų nepriekaištingai, generalinis valymas yra tiesiog reikalingas. Tiesa, generalinis patalpų valymas susideda iš daugybės ir įvairių darbų, kuriems atlikti reikia patirties ir atitinkamų žinių, todėl patiems viską sutvarkyti nėra taip paprasta. Tam reikalinga profesionalų pagalba, kurią Jums suteiks mūsų patyrę darbuotojai. Vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl jiems norime atsilyginti tuo pačiu.

„EVP Projektai“ valytojų komanda pasirūpins, kad Jūsų namai, butas ar darbo vieta atrodytų nepriekaištingai. Mums atlikus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis švariais namais, tvarkingu biuru ir gaiviu oru.

Generalinio valymo paslaugos

Esant poreikiui, mūsų įmonės atliekamas patalpų valymas gali būti vykdomas mokymo įstaigose, ligoninėse bei klinikose. Generalinio patalpų valymo kaina su kiekvienu klientu suderinama asmeniškai ir generalinis namų valymas, generalinis buto valymas ar kitų patalpų valymas bus atliekamas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus Jums patogiu laiku.

Generalinio valymo metu vykdome šiuos darbus:

Dulkių valymą nuo lengvai ir sunkiai pasiekiamų paviršių;
Grindų plovimą, giluminį plovimą;
Vonios sienų bei įrangos plovimą;
Virtuvės įrangos, baldų valymą;
Kilimų siurbimą;
Langų generalinį plovimą;
Minkštų baldų ar lovos čiužinių cheminį plovimą ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Savo srities profesionalai

Prireikus, galime atlikti gilųjį baldų, kilimų ar čiužinio valymą, kurio metu pašalinsime erkutes, dulkes ir kitus nešvarumus net iš giliausių audinio sluoksnių. Savo klientams siekiame suteikti kokybiškas ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas, todėl visada atidžiai įvertiname valomas medžiagas, pritaikome tinkamiausią valymo būdą ir įsiklausome į Jūsų norus. 

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Specializuota įranga valymui

Generalinis valymas mūsų specialistų vykdomas naudojant profesionalią įrangą bei specialias valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net mažiausius nešvarumus. Mums nėra neįveikiamų darbų, todėl savo paslaugas teikiame tiek siekiantiems palaikyti švarą namuose, biure ar kitose ilgai nevalytose patalpose, tiek norintiems nepriekaištingos tvarkos įvykus avarijai, atlikus remontą ar statybos darbus.

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Valymo Paslaugų Savo Patalpoms?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

  Susisiekite su mumis!

  Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

  Plačiau kodėl reikalingas Generalinis patalpų valymas

  Generalinis patalpų valymas yra išsamus ir išskirtinis valymo procesas, kuris apima nuodugnų valymą ir tvarkymą visose patalpose, kad būtų užtikrinta higieniška, švari ir saugi aplinka. Šis valymo būdas turi daugybę privalumų, kuriuos verta apsvarstyti:

  Apsaugo nuo mikrobų ir ligų

  Generalinis patalpų valymas apima nuodugnų valymą ir dezinfekavimą, kuris padeda pašalinti bakterijas, virusus, grybus ir kitus mikroorganizmus. Šis patalpų valymas yra ypač svarbus visuomeninėse vietose, tokiose kaip biurai, mokyklos, ligoninės ir prekybos centrai, kur daug žmonių gali perduoti infekcijas.

  Užtikrina geresnę oro kokybę

  Generalinis patalpų valymas apima dulkių, pelėsių ir alergenų pašalinimą, dėl ko pagerėja oro kokybė patalpose. Tai ypač svarbu žmonėms, turintiems alergijų arba kvėpavimo problemų, nes valymas sumažina alergenų koncentraciją ir palengvina kvėpavimą.

  Palaiko interjero estetiką

  Generalinis patalpų valymas leidžia išlaikyti interjero estetiką ir švarą. Pašalinaos dėmės,  ir kita nešvara, kurios gali sugadinti patalpų išvaizdą. Tai ypač svarbu komerciniuose objektuose, kur geras pirmas įspūdis klientams yra labai svarbus.

  Užtikrina darbuotojų ir klientų saugumą

  Generalinis patalpų valymas taip pat padeda užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą. Pašalinami slidžių dėmių pavojus, tvarkingai sutvarkomos kabelių ir laidų sistemos, kad nebūtų sukurtas nelaimingų atsitikimų pavojus.

  Ilgaamžiškesnis interjeras

  Nuodugnus ir reguliarus patalpų valymas padeda išsaugoti interjero baldų ir grindų ilgaamžiškumą. Valant ir prižiūrint patalpas, sumažėja dėl nešvarumų sukeltų žalos pavojus, o tai padeda išsaugoti interjero vertę.

  Aukštesnė patalpų higiena

  Patalpų valymas padeda palaikyti aukštesnę bendrąją patalpų higieną. Tai turi teigiamą poveikį bendrai sveikatos būklei, gerinamam gyventojų ar darbuotojų gerovei ir padeda išvengti daugelio sveikatos problemų.

  Geresnis darbo efektyvumas

  Švarios ir tvarkingos patalpos gali padėti pagerinti darbo efektyvumą. Darbuotojai, dirbantys švarioje ir organizuotoje aplinkoje, gali būti produktyvesni ir susitelkti į darbo užduotis.

  Kaip pasirinkti patalpų valymą Vilniuje?

  Išnagrinėkite savo poreikius

  Pirmasis žingsnis renkantis patalpų valymo paslaugas yra išnagrinėti savo patalpų valymo poreikius. Ar jums reikia reguliaraus valymo, ar tik vienkartinio valymo po remonto ar renginio? Ar norite, kad valymo komanda naudotų specialius valymo produktus ar aplinkai draugiškus metodus? Aiškiai apibrėžkite savo lūkesčius, kad galėtumėte rasti tinkamas paslaugas.

  Išsiaiškinkite paslaugų teikėjų reputaciją

  Vilniuje yra daug patalpų valymo paslaugų teikėjų, todėl svarbu išsiaiškinti jų reputaciją. Naršykite internete, perskaitykite klientų atsiliepimus ir įsitikinkite, kad pasirinktas teikėjas yra patikimas ir profesionalus.

  Prašykite kainos pasiūlymų

  Įvertinkite savo biudžetą ir prašykite kainos pasiūlymų iš kelionių patalpų valymo paslaugų teikėjų. Palyginkite gautus pasiūlymus ir pasirinkite geriausią paslaugų ir kainos santykį.

  Susitarkite dėl valymo sutarties sąlygų

  Prieš pasirašydami sutartį, perskaitykite visus jos sąlygas ir įsitikinkite, kad suprantate, ką gaunate už savo pinigus. Įtraukite visas svarbias detales, tokias kaip valymo dažnumas ir naudojami produktai, į sutartį.

  Sekite vakymo darbų eigą

  Kai pasirinkote patalpų valymo paslaugų teikėją, stebėkite darbų eigą ir užtikrinkite, kad jūsų lūkesčiai yra tenkinami. Jei pastebite problemas ar nepakankamą darbų kokybę, nedelsdami praneškite paslaugų teikėjui.

  Vertinkite paslaugų kokybę

  Po darbų pabaigos vertinkite patalpų valymo paslaugų kokybę. Jei esate patenkinti, galite svarstyti ilgalaikį bendradarbiavimą su pasirinktu paslaugų teikėju.