Profesionalus plytelių impregnavimas

Sutikite, kad grindų ar sienų plytelių priežiūra yra tikras galvos skausmas. Tai užima daug laiko ir pastangų, o panaudoję netinkamus preparatus plyteles galime pažeisti negrįžtamai. Todėl šį darbą patikėkite mums. Mūsų kvalifikuoti specialistai pasirūpins, kad plytelių impregnavimas netaptų didžiausiu Jūsų rūpesčiu, bet Jūsų aplinkai suteiktų grožio ir jaukumo pojūtį.

Teikiame šias paslaugas:

keraminių plytelių impregnavimas;
akmens masės plytelių impregnavimas;
marmuro plytelių impregnavimas;
plytelių siūlių impregnavimas;
plytelių tarpų impregnavimas;
kitas paslaugas pagal pageidavimą.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Specializuota impregnavimo įranga

Žinome, kad plytelių impregnavimas yra ypač svarbu norint užtikrinti jų ilgaamžiškumą, todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mes impregnuosime plyteles specialiu apsauginiu skysčiu, juo pašalinsime plytelių paviršiuje esančias poras bei įtrūkimus ir taip į gilesnius plytelių sluoksnius neleisime patekti purvui, vandeniui ar pelėsiui. Jūsų pageidavimu plyteles impregnuosime bespalviu arba sodrumą paviršiui suteikiančiu impregnantu. Mūsų dėka plytelėmis išklotos grindys ar sienos taps atsparios bet kokiems nešvarumams ir ne vienerius metus atrodys lyg naujos.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Plytelių impregnavimas Vilniuje

Siekdami, kad Jūsų namuose ar biure esančios plytelės būtų impregnuotos kokybiškai ir atitiktų Jūsų lūkesčius, pasitelkiame profesionalią įrangą bei atitinkamas impregnavimo priemones. Suprantame, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į plytelių rūšį bei impregnuojamo ploto dydį. Visus darbus Jums patogiu laiku atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, todėl impregnavimo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

Impregnuotos plytelės – švarios sienos ir grindys!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Plytelių Impregnavimo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!