PRIEŠ ir PO⠀⠀

TAI MŪSŲ KOKYBĖS GARANTIJA

Kiekvienas sutiks, kad dirbti ar gyventi tvarkingoje aplinkoje yra kur kas maloniau. Žinoma, kad tai pasiektume, turime investuoti daug laiko, o juk buities darbai nėra patys maloniausi. Todėl profesionalios valymo paslaugos namuose ar darbo vietoje norintiems idealios švaros yra puikus pasirinkimas. Patyrę „EVP Projektai“ darbuotojai pasirūpins, kad Jūsų darbo ar gyvenamosios patalpos atliktų savo funkciją, spindėtų švara ir džiugintų tiek Jus, tiek ir Jūsų svečius ar klientus.

EVP Projektų teikiamos paslaugos:

Priklausomai nuo klientų poreikių atliekame kasdienį privačių ar komercinių patalpų valymą kiekvieną dieną ar kelis kartus į savaitę. Jo metu profesionalūs „EVP Projektai“ valytojai išplaus kietas grindų dangas, išsiurbs kilimines dangas, išvalys sanitarines patalpas, virtuves, biuro įrangą, nuvalys dulkes nuo visų paviršių, išneš šiukšles ir dar daugiau. Pagal pageidavimus taip pat vykdome specialiuosius valymo darbus: patalpų valymą po gaisro, biuro patalpų valymą, gamybinių patalpų valymą, graffiti valymą, patalpų dezinfekavimą ir kt. Suprantame, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl teikdami valymo paslaugas sau keliame itin aukštus reikalavimus.

Kasdienis valymas

Privačių ar komercinių patalpų valymas kiekvieną dieną ar kelis kartus į savaitę, atitaikant geriausią valymo laiką pagal Jūsų tvarkaraštį.

Dezinfekcija

Privačių ir komercinių patalpų dezinfekcija bei infekcinių ligų plitimo mažinimas. Koronaviruso (Covid-19) naikinimas.

Specialieji valymo darbai​

langų valymas; baldų valymas; kiliminės dangos valymas; PVC dangos valymas; patalpų valymas; generalinis valymas; postatybinis valymas; fasadų plovimas; plytelių valymas; plytelių impregnavimas; trinkelių plovimas; grindų valymas; grindų alyvavimas; grindų vaškavimas; pramoninis valymas ir kt. darbai

Esate aptarnaujami tvarkingais, pastoviais, patikimais ne mažiau kaip 5 metų patirtį turinčiais profesionalais.

Visos valymo paslaugos mūsų specialistų vykdomos ypač atsakingai ir kruopščiai. Dirbdami naudojame profesionalią įrangą bei sertifikuotas valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą. Visus darbus atliksime prisiderindami prie Jūsų dienotvarkės, o kainą nustatysime atsižvelgdami į darbų apimtį ir suteiktas paslaugas. Ypač vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl dedame visas pastangas, kad įgyvendintume net pačių reikliausių užsakovų norus. Pasinaudokite mūsų paslaugomis. Pažadame – darbo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.


• Gaunate būtent tai, kas būtina sprendžiant Jūsų problemą. 

• Jeigu valymo rezultatas Jūsų netenkins, ištaisysime jį 24 valandų bėgyje.

• Pasirūpinsime Jūsų švara net esant neįmanomai situacijai.

• Laimingi klientai – laimingi mes!

Turite klausimų ar norite gauti darbų sąmatą?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu:

ATLIKTI DARBAI: