Atnaujinantis senos PVC dangos valymas

Visos grindys ankščiau ar vėliau praranda savo žvilgesį ir grožį. Ne išimtis ir PVC danga. Nors ši danga itin vertinama dėl savo ilgaamžiškumo ir tvirtumo, tačiau tik tinkamai prižiūrima ji tarnaus ne vienerius metus. Norintiems mėgautis gražiomis grindimis profesionalus PVC dangos valymas yra puikus pasirinkimas. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl jie pasirūpins, kad Jūsų grindų danga spindėtų švara ir išsaugotų geriausias savo savybes.

Savo klientams siekiame suteikti kokybiškas ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas. Visada atidžiai įvertiname dangos būklę, užterštumo lygį bei dėmių kilmę ir darome viską, kad Jūsų namuose ar darbo vietoje esanti PVC danga atrodytų nepriekaištingai, neprarastų jaukumo ir išlaikytų ryškią spalvą. Vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl jiems norime atsilyginti tuo pačiu. Dirbdami nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos ir dedame dideles pastangas, kad mūsų valymo kokybe bei rezultatu būtumėte patenkinti.

Aukščiausios kokybės lyderiai

Specializuotos PVC dangos valymo priemonės

Suprantame, kad įtemptas gyvenimo ritmas, svarbesni darbai atima daug laiko ir neleidžia pakankamai dėmesio skirti grindų priežiūrai. Todėl esame pasiryžę Jums padėti. Mes išplausime grindis tam skirtomis valymo mašinomis, padengsime jas specialiu aliejumi (vašku) ir taip apsaugosime dangą nuo purvo, sumažinsime dėvėjimosi žymes ir suteiksime blizgesio efektą. Užsisakę mūsų paslaugas galėsite džiaugtis gražiais namais, tvarkingu biuru ir būti tikri, kad Jums svarbių patalpų PVC danga bus pasirūpinta ypač atsakingai.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus PVC dangos valymas Vilniuje

PVC dangos valymas mūsų specialistų vykdomas naudojant specialią įrangą bei sertifikuotas valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net mažiausius įbrėžimus. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę darbo sudėtingumą, valomą plotą bei jo užterštumą. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl sau keliame itin aukštus reikalavimus ir įsiklausome į Jūsų norus. Laimingi klientai – laimingi mes.

Juk tvarkingoje aplinkoje gyventi maloniau!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Patalpų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!