Grindų plovimo neužtenka

Sutikite, kad grindys bet kokioje patalpoje reikalauja daugiausiai priežiūros. Norėdami nuolatos džiaugtis švariomis grindimis, joms turime skirti papildomą dėmesį. Tai reiškia, jog nuvalyti dulkes ar retsykiais išplauti grindis nepakanka. Tam reikalingas profesionalus grindų vaškavimas, kurį ypač atsakingai atliks patyrę mūsų įmonės specialistai.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Žinome, kaip svarbu gyventi tvarkingoje aplinkoje, todėl esame pasiruošę Jums padėti.  Mūsų dėka Jūsų namų ar biuro grindys taps atsparios bet kokiems nešvarumams ir ne vienerius metus atrodys lyg naujos.

laminuotų grindų vaškavimas;
laminato vaškavimas;
linoleumo vaškavimas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Specializuota grindų vaškavimo įranga

Ypač vertiname profesionalumą, todėl vaškuodami grindis viską darome itin kruopščiai. Visada rūpestingai įvertiname grindų būklę, dėmių kilmę ir dedame visas pastangas, kad grindys neprarastų savo žavesio. Užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, jog Jums svarbių patalpų grindų vaškavimas bus atliktas preciziškai ir atsakingai.

 

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Savo klientams siekiame suteikti profesionalias ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas. Todėl dirbdami pasitelkiame specialią įrangą bei atitinkamas vaškavimo priemones. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į grindų tipą bei vaškuojamo ploto dydį. Visus darbus Jums patogiu laiku atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, tad vaškavimo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

Grindų vaškavimas – gražių grindų ir jaukios aplinkos paslaptis!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Grindų Vaškavimo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!