Nešvariose kiliminėse dangose be dulkių ir nešvarumų yra bakterijų, pelėsių, erkių.

Pripažinkime, kad užteršta kiliminė danga ne tik gadina jaukią namų ar biuro atmosferą, bet ir gali tapti daugelio ligų priežastimi.

Todėl kiliminės dangos valymas yra neatsiejama higienos dalis. Tačiau kaip šį darbą atlikti tinkamai, kad jis duotų norimų rezultatų? 

Pagalbos ranką Jums išties kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai. Jie pasirūpins, kad kiliminė danga  netaptų purvo, dulkių ar kitų nešvarumų  kaupikliu, bet spindėtų švara ir leistų mėgautis maloniais pojūčiais.

Kiliminės dangos dėmių valymas

Žinome, jog namų sąlygomis tinkamai išvalyti kiliminę dangą yra išties sudėtinga. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mes pašalinsime dangoje susikaupusias dulkes, maisto likučius, išnaikinsime žmogaus sveikatai pavojingus parazitus, nemalonų kvapą ir sumažinsime dėvėjimosi žymes. Klientų pageidavimu galime atlikti kiliminės dangos impregnavimą. Tai apsaugos ją nuo purvo, nepageidaujamų mikroorganizmų ir palengvins priežiūrą.

Cheminio kiliminės dangos valymo reikia jei:

Ant kiliminės dangos yra dėmių pvz. kavos, vyno, kraujo;
Kiliminė danga prarado savo pradinę spalvą;
Ant kiliminės dangos dažnai žaidžia augintiniai;
Kiliminė danga turi nemalonų kvapą;
Ant kiliminės dangos dažnai žaidžia vaikai;
Yra dėvėjimosi žymių;
Ant kiliminės dangos yra plaukų ar pūkų;
Aukščiausios kokybės lyderiai

Profesionalus kiliminės dangos valymas

Savo klientams siekiame suteikti kokybiškas ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas. Visada atidžiai įvertiname kiliminės dangos tipą, pluošto struktūrą, užterštumo lygį bei dėmių kilmę ir parenkame  tinkamiausią valymo būdą. Ypač vertiname profesionalumą ir kokybę, todėl mūsų darbuotojai padarys viską, kad Jūsų namuose ar biure esanti kiliminė danga atrodytų nepriekaištingai, neprarastų jaukumo ir išlaikytų ryškią spalvą.Sužinok kiliminės dangos valymo kainą užildęs formą.

 
 

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Kiliminės dangos valymas Vilniuje

Kiliminės dangos valymas mūsų specialistų vykdomas kliento namuose ar darbo vietoje naudojant profesionalią įrangą bei chemines valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net mažiausius nešvarumus. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į dangos rūšį, valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų įmonės paslaugomis ir galėsite džiaugtis aukščiausia švaros kokybe. Jūsų kiliminė danga turi paslėptą grožio potencialą, ir mes žinome, kaip jį atskleisti! Mūsų išskirtinis kiliminės dangos cheminis valymas suteiks jūsų grindims naują gyvybę, kurios dar nematėte. Esame profesionali ir patyrusi komanda, specializuojanti cheminiame valyme. Mūsų darbuose naudojamos aukštos kokybės, saugios ir ekologiškos valymo medžiagos, kurios ne tik pašalina nešvarumus, bet ir palieka malonų aromatą.

Leiskite mums pasirūpinti Jumis ir Jūsų aplinka!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Patalpų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!