Profesionalus odinių baldų valymas

Daugelis mūsų namuose ar biure turime odinių baldų. Jie atrodo stilingai ir aplinkai suteikia jaukumo bei elegancijos.  Tačiau, jei norite, kad Jūsų odinė sofa ar krėslas tarnautų ilgiau ir net po daugelio metų atrodytų lyg ką tik iš salono, jiems reikalingas reguliarus odinių baldų valymas. 

Ne paslaptis, jog šį darbą tinkamai ir profesionaliai atlikti patiems gali būti sudėtinga. Pasirinkę netinkamas valymo priemones brangų baldą galite sugadinti visam laikui. Todėl šią užduotį paveskite mums, šios srities meistrams. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl jie pasirūpins, kad Jūsų odiniai baldai spindėtų švara ir išlaikytų geriausias savo savybes.

Ypač vertiname profesionalumą, todėl  valydami odinius baldus viską darome itin kruopščiai. Rūpestingai įvertiname baldų būklę, dėmių kilmę ir dedame visas pastangas, kad baldai neprarastų savo žavesio. 

Užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, jog Jums svarbių patalpų odinių baldų valymas bus atliktas preciziškai ir atsakingai.

Aukščiausios kokybės lyderiai

Odinių baldų dėmių ir purvo valymas

Suprantame, jog namų sąlygomis tinkamai išvalyti odinius baldus yra išties sudėtinga. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mes pašalinsime ant baldų susikaupusį purvą, dulkes, maisto dėmes, riebalus ir sumažinsime dėvėjimosi žymes. Klientų pageidavimu galime atlikti odinių baldų impregnavimą. Tai padės apsaugoti juos nuo sutrūkinėjimo, palaikyti ryškią bei natūralią jų spalvą ir palengvins priežiūrą. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis tvarkinga aplinka ir aukščiausia švaros kokybe.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Odinių baldų valymas Vilniuje

Siekdami, kad Jūsų namuose ar darbo vietoje esantys odiniai baldai būtų išvalyti kokybiškai ir atitiktų Jūsų lūkesčius, pasitelkiame profesionalias valymo priemones. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į darbų apimtį, valomą plotą bei jo užterštumą. Visus darbus Jums patogiu laiku atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, tad valymo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

Odinių baldų valymas – estetiškos ir komfortiškos aplinkos garantas!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Baldų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!