fbpx Skip to content

Odinių baldų 
valymas

Norite, kad odiniai baldai ilgai atrodytų lyg nauji?

 

Profesionalus odinių baldų valymas

Daugelis mūsų namuose ar biure turime odinių baldų. Jie atrodo stilingai ir aplinkai suteikia jaukumo bei elegancijos.  Tačiau, jei norite, kad Jūsų odinė sofa ar krėslas tarnautų ilgiau ir net po daugelio metų atrodytų lyg ką tik iš salono, jiems reikalingas reguliarus odinių baldų valymas. 

Ne paslaptis, jog šį darbą tinkamai ir profesionaliai atlikti patiems gali būti sudėtinga. Pasirinkę netinkamas valymo priemones brangų baldą galite sugadinti visam laikui. Todėl šią užduotį paveskite mums, šios srities meistrams. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl jie pasirūpins, kad Jūsų odiniai baldai spindėtų švara ir išlaikytų geriausias savo savybes.

Ypač vertiname profesionalumą, todėl  valydami odinius baldus viską darome itin kruopščiai. Rūpestingai įvertiname baldų būklę, dėmių kilmę ir dedame visas pastangas, kad baldai neprarastų savo žavesio. 

Užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, jog Jums svarbių patalpų odinių baldų valymas bus atliktas preciziškai ir atsakingai.

Odinių baldų dėmių ir purvo valymas

Suprantame, jog namų sąlygomis tinkamai išvalyti odinius baldus yra išties sudėtinga. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mes pašalinsime ant baldų susikaupusį purvą, dulkes, maisto dėmes, riebalus ir sumažinsime dėvėjimosi žymes. Klientų pageidavimu galime atlikti odinių baldų impregnavimą. Tai padės apsaugoti juos nuo sutrūkinėjimo, palaikyti ryškią bei natūralią jų spalvą ir palengvins priežiūrą. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis tvarkinga aplinka ir aukščiausia švaros kokybe.

Odinių baldų valymas Vilniuje

Siekdami, kad Jūsų namuose ar darbo vietoje esantys odiniai baldai būtų išvalyti kokybiškai ir atitiktų Jūsų lūkesčius, pasitelkiame profesionalias valymo priemones. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į darbų apimtį, valomą plotą bei jo užterštumą. Visus darbus Jums patogiu laiku atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, tad valymo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

odiniu baldu valymas

Odinių baldų valymas – estetiškos ir komfortiškos aplinkos garantas!

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir mes su Jumis susisieksime 24 valandų bėgyje.

langu valymas vilniuje

Atsiliepimai

Klientai apie EVP Projektus:

„Rekomenduoju! Valymo kokybe esu patenkintas. Žmonės dirbo profesionaliai ir greitai. Pasirinkau EVP Projektus dėl jų lankstumo ir profesionalios valymo paslaugos.“
Marius S.
Klientas
2020-03-12
„Esu viešbučio savininkė ir Koronaviruso pasėkmėms mažinti pasikviečiau EVP Projektus. Rekomenduoju, tikri dezinfekcijos profesionalai!“
Aušra L.
Klientė
2020-03-17
„Dirba tvarkingai, atvažiuoja laiku, dirba atsakingai, palieki tikrai gerą įspūdį.“
Ramūnas K.
Klientas
2020-02-25
„Po generalinio valymo mūsų patalpos atjaunėjo. Patiko profesionalumas, lankstumas bei viso proceso aiškumas. Rekomenduoju!“
Aurimas T.
2020-01-25
„Labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko visus darbus. Esu patenkinta gautais rezultatais. Rekomenduoju!“
Kazimiera S.
2020-03-20

EVP Projektai

Jūsų patikimas valymo partneris

  1. Suteikiame tik tai, kas būtina sprendžiant Jūsų problemas.
  2. Rūpinamės Jumis nuo pat sutarties pasirašymo iki galutinio įvykdymo. Skiriame 100% dėmesį Jums ir Jūsų problemai.
  3. Reaguojame 24 valandų bėgyje.
  4. Suteikiame daugiau vertės nei pažadame.
  5. Taikome inovatyviausius metodus problemos sprendimui.
  6. Visi sprendimai yra pateikiami norint padėti.
  7. Tikime, kad laimingas darbuotojas padarys laimingą ir klientą.