Profesionalus odinių baldų valymas

Daugelis mūsų namuose ar biure turime odinių baldų. Jie atrodo stilingai ir aplinkai suteikia jaukumo bei elegancijos.  Tačiau, jei norite, kad Jūsų odinė sofa ar krėslas tarnautų ilgiau ir net po daugelio metų atrodytų lyg ką tik iš salono, jiems reikalingas reguliarus odinių baldų valymas. 

Ne paslaptis, jog šį darbą tinkamai ir profesionaliai atlikti patiems gali būti sudėtinga. Pasirinkę netinkamas valymo priemones brangų baldą galite sugadinti visam laikui. Todėl šią užduotį paveskite mums, šios srities meistrams. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl jie pasirūpins, kad Jūsų odiniai baldai spindėtų švara ir išlaikytų geriausias savo savybes.

Ypač vertiname profesionalumą, todėl  valydami odinius baldus viską darome itin kruopščiai. Rūpestingai įvertiname baldų būklę, dėmių kilmę ir dedame visas pastangas, kad baldai neprarastų savo žavesio. 

Užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, jog Jums svarbių patalpų odinių baldų valymas bus atliktas preciziškai ir atsakingai.

Aukščiausios kokybės lyderiai

Odinių baldų dėmių ir purvo valymas

Suprantame, jog namų sąlygomis tinkamai išvalyti odinius baldus yra išties sudėtinga. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mes pašalinsime ant baldų susikaupusį purvą, dulkes, maisto dėmes, riebalus ir sumažinsime dėvėjimosi žymes. Klientų pageidavimu galime atlikti odinių baldų impregnavimą. Tai padės apsaugoti juos nuo sutrūkinėjimo, palaikyti ryškią bei natūralią jų spalvą ir palengvins priežiūrą. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis tvarkinga aplinka ir aukščiausia švaros kokybe.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Odinių baldų valymas Vilniuje

Siekdami, kad Jūsų namuose ar darbo vietoje esantys odiniai baldai būtų išvalyti kokybiškai ir atitiktų Jūsų lūkesčius, pasitelkiame profesionalias valymo priemones. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į darbų apimtį, valomą plotą bei jo užterštumą. Visus darbus Jums patogiu laiku atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, tad valymo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

Odinių baldų valymas – estetiškos ir komfortiškos aplinkos garantas!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Baldų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

  Susisiekite su mumis!

  Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

  Odinių baldų valymas kodėl rinktis mus?

  Kiekvienas iš mūsų namai yra mūsų oazė, kurioje norime jaustis patogiai ir jaukiai. Ir viena iš pagrindinių jaukumo zonų yra mūsų baldai. Odiniai baldai suteikia elegantišką ir šiuolaikišką išvaizdą, tuo tarpu minkšti baldai prideda komforto ir šilumos jausmą. Tačiau laikui bėgant, net geriausi baldai gali tapti dulkėtais, nešvariais ir netinkamos išvaizdos.

  Tai čia mes, profesionalūs baldų valymo ir atnaujinimo specialistai, įsimezgę į darbą. Kodėl turėtumėte rinktis mus, o ne kitą paslaugų teikėją? Štai keletas priežasčių, kodėl mes esame geriausias pasirinkimas jūsų baldų valymui ir atnaujinimui:

  Patirtis ir profesionalumas

  Mūsų komanda sudaryta iš ilgametės patirties turinčių specialistų, kurie puikiai supranta skirtingų baldų rūšių specifiką. Mes ne tik žinome, kaip tinkamai valyti odinius baldus ar minkštus baldus, bet ir suprantame, kokie yra šių baldų ypatumai. Tai leidžia mums efektyviai ir saugiai atlikti valymo ir atnaujinimo darbus.

  Individualus požiūris

  Suprantame, kad kiekvieni baldai yra unikalūs, ir jų būklė gali labai skirtis. Todėl mes visada atsižvelgiame į jūsų pageidavimus ir baldų būklę, kuriant tinkamiausią odinių baldų valymo planą. Mes stengiamės užtikrinti, kad jūsų baldai būtų atnaujinti taip, kaip jūs norite. Mūsų tikslas yra suteikti jums ne tik švarius baldus, bet ir baldus, atrodančius kaip nauji. Mes naudojame tik aukštos kokybės valymo ir atnaujinimo priemones, kurios ne tik pašalina dėmes ir nešvarumus, bet ir apsaugo baldus nuo tolimesnio neigiamo poveikio.

  Patikimumas ir klientų atsiliepimai

  Mums labai svarbu, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Dėl to mes nuolat stengiamės gerinti savo darbo kokybę ir efektyvumą. Daugelis mūsų klientų palieka teigiamus atsiliepimus, o tai yra mūsų didžiausia sėkmės garantija. Odinių baldų valymas ir atnaujinimas gali sutaupyti jums daug pinigų, nes jums nereikės pirkti naujų baldų. Mes padėsime jūsų baldams išlikti gražiems ir naudojamams ilgą laiką.

  Todėl jei turite odinių baldų ar minkštų baldų, kurie reikalauja valymo ar atnaujinimo, neabejojant kreipkitės į mus. Mes suteiksime jūsų baldams antrą gyvenimą, o jūsų namai vėl taps jaukiais ir šiuolaikiškais. Mes esame čia, kad padėtume jums pasiekti savo baldų tikslus!