Betono šlifavimas, poliravimas bei atnaujinimas

Dažnai betonas dyla nuo mechaninių pažeidimų ar temperatūros pokyčių, todėl privalo būti reguliariai šlifuojamas ir atnaujinamas. Tai itin aktualu tokiose vietose kaip: garažai, laiptinės, gamyklos, biurai, restoranai, viešbučiai ir parduotuvės – kur didelis žmonių ar automobilių srautas.

Siekiant pagerinti grindų eksploatacines savybes ir bendrą išvaizdą, betono danga atnaujinama. Betono šlifavimo ir poliravimo metu mechaniniais būdais išlyginamas ir apdailinamas betoninis grindų ar sienų paviršius. Šis procesas gali būti atliekamas naujiems betono paviršiams, kurie buvo nelygūs arba turėjo paviršinių defektų, taip pat seniems betoniniams paviršiams, norint suteikti jiems naują išvaizdą ir pagerinti jų atsparumą.

Betono dangos šlifavimo ir atnaujinimo privalumai:

Paviršius tampa atsparus dulkėms – lengva priežiūra ir valymas
Pašalinamos negilios dėmės
Nenukenčia bendra grindų konstrukcija, nes poliruojamas tik viršutinis sluoksnis
Geriau slopinamas garsas
Padidėja atsparumas vandeniui, tepalams, nešvarumams, purvui ir cheminėms medžiagoms
Aukščiausios kokybės lyderiai

Profesionalus betono šlifavimas ir atnaujinimas

Betono dangos šlifavimas – atnaujinimas atliekama tik 2 paprastais žingsniais:

Mechaniškai pašalinamas viršutinis betono sluoksnis su visais paviršiaus nelygumais, kuris vėliau yra nupoliruojamas. Poliravimo metu naudojamos medžiagos sutvirtina betoną ir apsaugo jį nuo išorės poveikio. Jei grindyse yra įskilimų ar įdaužų, prieš atnaujinimą atliekamas betono remontas.

Rezultatas – blizgantis ir lygus betono paviršius, kuris atrodo estetiškai patraukliai ir yra atsparesnis mechaniniams pažeidimams ir temperatūrų pokyčiams, yra ilgaamžiškesnis ir dėl pašalintų net minimalių įbrėžimų ilgainiui dyla mažiau.

Betono šlifavimas – atnaujinimas arba poliravimas yra dažniausiai daromas komerciniuose pastatuose, parduotuvėse, biuruose, viešbučiuose ir kitose vietose, kur reikalingas tvirtas ir estetiškai patrauklus grindų paviršius.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Betono paviršių šlifavimas ir atnaujinimas

Betono šlifavimas, atnaujinimas bei poliravimas yra esminės paslaugos, skirtos išlaikyti betono paviršius tvarkingus ir atnaujintus. Nepaisant betono tvirtumo, laikui bėgant jis gali prarasti savo pradinę išvaizdą dėl įvairių aplinkos veiksnių. Ypač tai pasakytina apie erdves, kuriose dažnai būna didelis žmonių ar automobilių srautas, tokias kaip garažai, laiptinės, gamyklos, biurai, restoranai, viešbučiai ir parduotuvės. Betono šlifavimas tai paslauga, skirta išlyginti paviršių ir pašalinti betono paviršiuje esančius nelygumus bei įbrėžimus. Tai suteikia betono grindims lygesnį ir glotnesnį paviršių. Šlifavimo procesas gali būti atliekamas skirtingais būdais, priklausomai nuo norimo rezultato. Betono atnaujinimas taip pat yra svarbi dalis betono priežiūros proceso. Tai apima betono paviršiaus remontą, pakeitimą arba atnaujinimą tam, kad grąžinti betoną prie pradinės būklės arba suteikti jam naują išvaizdą. Betono poliravimas tai paslauga, kurios metu betono paviršius yra padengiamas specialiomis priemonėmis ir poliruojamas, siekiant suteikti jam blizgesį ir glotnumą. Tai padeda ne tik pagerinti betono išvaizdą, bet ir apsaugo nuo tolesnio paviršiaus susidėvėjimo bei skysčių poveikio. Šios paslaugos yra būtinos betono paviršių priežiūrai, norint išsaugoti betono estetiškumą ir funkcionalumą kuo ilgesnį laiką.

EVP Projektai atliks jūsų betono šlifavimą, atnaujinimą ar poliravimą greitai, efektyviai ir profesionaliai.

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Betono Šlifavimo ar Atnaujimo Paslaugų?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!