Medinių grindų alyvavimas

Pripažinkime, kad medinės grindys bet kuriai patalpai suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį. Jomis malonu vaikščioti, jos mielos akiai ir mūsų aplinką padaro išties gražesnę. Deja, neretai pamirštame, kad medinėms grindims reikalinga papildoma apsauga. Jei šios grindys nebus tinkamai apsaugotos, neilgai trukus jos gali susidėvėti, prarasti savo spalvą ir estetinį vaizdą. Todėl, kad taip nenutiktų, reikalingas reguliarus medinių grindų alyvavimas, kurį ypač atsakingai atliks patyrę mūsų įmonės specialistai, žinantys visas šio darbo subtilybes.

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbu, todėl alyvuodami grindis nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos. 

Visada rūpestingai įvertiname grindų būklę, dėmių kilmę ir dedame visas pastangas, kad grindys neprarastų savo žavesio. Kruopštumas ir atidumas – mūsų stipriosios savybės, todėl pasinaudoję mūsų paslaugomis galėsite būti tikri, jog Jums svarbių patalpų grindų alyvavimas bus atliktas kokybiškai ir atsakingai.

Aukščiausios kokybės lyderiai

Aukščiausio lygio alyvavimo įranga

Žinome, jog medinės grindys yra ypač jautrios aplinkos veiksniams, drėgmei bei purvui, todėl esame pasiruošę Jums padėti. Naudodami aukščiausios kokybės alyvą mes alyvuosime grindis ir taip išryškinsime jų natūralumą, sumažinsime dėvėjimosi žymes ir prailginsime tarnavimo laiką. Mūsų dėka medinės grindys taps atsparios bet kokiems nešvarumams ir ne vienerius metus atrodys lyg naujos.

 

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus grindų alyvavimas Vilniuje

Medinių grindų alyvavimas mūsų specialistų vykdomas itin profesionaliai. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų namuose ar darbo vietoje esančios medinės grindys atrodys nepriekaištingai. Lankstus darbo grafikas suteikia galimybę prisiderinti prie kliento ir savo darbą atlikti tuomet, kai Jums labiausiai tinka. Paslaugos kainą nustatysime įvertinę darbo sudėtingumą bei alyvuojamo ploto dydį. Kol mes dirbsime, Jūs galėsite atsipalaiduoti ir sutaupytą laiką skirti laisvalaikiui ar savo mėgstamai veiklai.

Alyvavimas – gražių medinių grindų paslaptis!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Grindų Alyvavimo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!