Atnaujinantis fasadų paviršių plovimas

Norint turėti gražias patalpas sutvarkyti pastatą iš vidaus neužtenka. Reikia pasirūpinti ir jo fasadu. Pastato fasadą ypač veikia aplinkos veiksniai, saulė, lietus ar šaltis, todėl tam, kad fasadas kuo ilgiau išsaugotų reprezentatyvią išvaizdą, jį būtina reguliariai valyti. Tik tinkamai ir laiku atliktas fasado valymas užtikrins pastato ilgaamžiškumą, tad geriau šį darbą paveskite mums. Mūsų patyrę specialistai pasirūpins, kad nuo Jums svarbaus pastato fasado būtų pašalinti bet kokie nešvarumai ir net sunkiausiai pasiekiamos vietos atrodytų nepriekaištingai.

 

Įvairių paviršių fasadų valymas

Klientų pageidavimu galime nuvalyti čerpinius stogus, atnaujinti senos statybos pastatų fasado plytas, akmens masės plyteles. Fasadų valymo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, todėl kokybiškai nuplausime įvairiausių rūšių, tekstūrų bei medžiagų fasadus. Valome pramoninius pastatus, daugiabučių namų fasadus ar kitus svarbius objektus. Prireikus, pasitelkę specialią įrangą, fasadus valome net kelių metrų aukštyje.

 

Teikiame šias paslaugos:

purvo, druskų, kalkių, rūdžių valymas nuo fasado;
pelėsių šalinimas nuo fasado;
samanų, kerpių šalinimas nuo fasado;
graffiti valymas;
tinkuoto fasado valymas;
lietaus, paukščių išmatų valymas nuo fasado ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Specializuoti fasadų valymo įrankiai

Žinome, kad fasadų plovimas yra itin svarbus siekiant palaikyti gerą pastatų būklę, todėl valydami fasadus naudojame žmogui bei aplinkai nekenksmingas valymo priemones. Savo klientams siekiame suteikti kokybiškas ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas, todėl visada atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus, atsakingai įvertiname valomas medžiagas ir kiekvienam fasadui pritaikome tinkamiausią valymo būdą.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Fasadų plovimas Vilniuje

Ypač vertiname profesionalumą, todėl padarysime viską, kad Jūsų namai ar bet kuris kitas pastatas spindėtų švara, išlaikytų ryškią spalvą ir būtų patrauklus bei matomas iš toli. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir galėsite mėgautis aukščiausia švaros kokybe.

Švarus pastato fasadas – Jūsų vizitinė kortelė!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Fasado Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

  Susisiekite su mumis!

  Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

  Plačiau apie Fasado plovimą

  Fasado plovimas yra svarbus namo priežiūros darbas, kuris ne tik pagerina pastato išvaizdą, bet ir apsaugo fasado medžiagas nuo taršos ir sugadinimo.

  Fasadų plovimas kaina ir apžvalga

  Fasadų plovimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant pastato dydį, užterštumo laipsnį, naudojamą plovimo metodą, regioną ir netgi pasirinktą plovimo įmonę.

  Kadangi fasado plovimo kainos gali labai skirtis, svarbu gauti kainos citatas iš kelių įvairių fasado plovimo paslaugų teikėjų ir išsiaiškinti, kas yra įtraukta į pasiūlytą kainą.

  Fasado tipas: Skirtingi fasado tipai, tokiu kaip plytos, mūras, šlifuotos medžiagos arba dažytas fasadas, gali reikalauti skirtingų plovimo metodų ir turėti skirtingą kainą.

  Užterštumo laipsnis: Jei fasadas stipriai užterštas dėl pelėsių, sieros nuosėdų ar kitų teršalų, tai gali padidinti plovimo išlaidas. Tokiais atvejais gali prireikti daugiau laiko ir specialių cheminių medžiagų.

  Fasado dydis: Didelių pastatų fasado plovimas gali būti brangesnis dėl didesnės darbo apimties ir daugiau reikalingų išteklių.

  Fasado plovimo metodas: Skirtingi plovimo metodai gali turėti skirtingas kainas. Aukšto slėgio vandens plovimas gali būti pigesnis nei cheminių medžiagų naudojimas.

  Namo fasado plovimas

  Namo fasado plovimas yra svarbus priežiūros darbas, kuris padeda išlaikyti pastato išvaizdą ir apsaugoti fasado medžiagas nuo taršos bei sugadinimo. Štai kaip vyksta namo fasado plovimo procesas:

  1. Paruošiamieji Darbai:
   • Dulkių ir purvo pašalinimas: Prieš pradedant fasado plovimą, fasadas turi būti valomas nuo dulkių ir paviršinių nešvarumų. Tai gali būti atliekama naudojant šepetėlius, dulkių siurblius arba kitas tinkamas priemones.
   • Namo fasado apsauga: Jutiklinės dalys, stiklo langai ir kitos jautrios vietos paprastai uždengiamos, kad būtų išvengta vandens ar cheminių medžiagų patekimo į šias sritis.
  2. Pasirinkimas Tarp Plovimo Metodų:
   • Aukšto slėgio vandens plovimas: Tai populiariausias ir dažniausiai naudojamas fasado plovimo metodas. Aukšto slėgio vandens srautas naudojamas valyti nešvarumus nuo fasado paviršiaus.
   • Cheminių medžiagų panaudojimas: Kai kuriais atvejais, ypač kai fasadas stipriai užterštas, gali būti naudojamos specialios cheminės medžiagos, kurios pašalina nešvarumus.
  3. Fasado Plovimo Proceso Vykdymas:
   • Profesionalaus personalo darbas: Fasado plovimas  atliekamas profesionalių specialistų, turinčių tinkamą įrangą ir žinių apie plovimo technikas.
   • Valymo proceso stebėjimas: Plovimo procesą stebi specialistai, siekdami užtikrinti, kad visi paviršiai būtų tinkamai išvalyti ir nesugadinti.
  4. Papildomos Paslaugos:
   • Impregnavimas: Po fasado plovimo gali būti pasiūlyta impregnavimo paslauga, kurios metu ant fasado paviršiaus užtepama speciali medžiaga, kuri apsaugo nuo ateities teršalų.
  5. Valymo Baigimas:
   • Po plovimo, visos uždarytos angos ir apsaugos priemonės pašalinamos, ir fasado paviršius patikrinamas, kad būtų užtikrinta, jog jis išvalytas ir neatrodo pažeistas.

  Namo fasado plovimas gali pagerinti pastato išvaizdą, taip pat apsaugoti fasado medžiagas nuo įvairių taršos šaltinių. Svarbu pasirinkti patyrusią ir profesionalią fasado plovimo įmonę, kad užtikrintumėte darbo kokybę.

  Be to, svarbu atsižvelgti į fasado plovimo kainą, kuri gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, kaip jau minėta ankstesniame atsakyme.