Atnaujinantis fasadų paviršių plovimas

Norint turėti gražias patalpas sutvarkyti pastatą iš vidaus neužtenka. Reikia pasirūpinti ir jo fasadu. Pastato fasadą ypač veikia aplinkos veiksniai, saulė, lietus ar šaltis, todėl tam, kad fasadas kuo ilgiau išsaugotų reprezentatyvią išvaizdą, jį būtina reguliariai valyti. Tik tinkamai ir laiku atliktas fasado valymas užtikrins pastato ilgaamžiškumą, tad geriau šį darbą paveskite mums. Mūsų patyrę specialistai pasirūpins, kad nuo Jums svarbaus pastato fasado būtų pašalinti bet kokie nešvarumai ir net sunkiausiai pasiekiamos vietos atrodytų nepriekaištingai.

 

Įvairių paviršių fasadų valymas

Klientų pageidavimu galime nuvalyti čerpinius stogus, atnaujinti senos statybos pastatų fasado plytas, akmens masės plyteles. Fasadų valymo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, todėl kokybiškai nuplausime įvairiausių rūšių, tekstūrų bei medžiagų fasadus. Valome pramoninius pastatus, daugiabučių namų fasadus ar kitus svarbius objektus. Prireikus, pasitelkę specialią įrangą, fasadus valome net kelių metrų aukštyje.

 

Teikiame šias paslaugos:

purvo, druskų, kalkių, rūdžių valymas nuo fasado;
pelėsių šalinimas nuo fasado;
samanų, kerpių šalinimas nuo fasado;
graffiti valymas;
tinkuoto fasado valymas;
lietaus, paukščių išmatų valymas nuo fasado ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Specializuoti fasadų valymo įrankiai

Žinome, kad fasadų plovimas yra itin svarbus siekiant palaikyti gerą pastatų būklę, todėl valydami fasadus naudojame žmogui bei aplinkai nekenksmingas valymo priemones. Savo klientams siekiame suteikti kokybiškas ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas, todėl visada atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus, atsakingai įvertiname valomas medžiagas ir kiekvienam fasadui pritaikome tinkamiausią valymo būdą.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Fasadų plovimas Vilniuje

Ypač vertiname profesionalumą, todėl padarysime viską, kad Jūsų namai ar bet kuris kitas pastatas spindėtų švara, išlaikytų ryškią spalvą ir būtų patrauklus bei matomas iš toli. Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir galėsite mėgautis aukščiausia švaros kokybe.

Švarus pastato fasadas – Jūsų vizitinė kortelė!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Fasado Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!