Grindų ir sienų plytelių valymas

Plytelėmis išklotos grindys ar sienos yra tikra namų, biuro puošmena. Tačiau tik tinkamai prižiūrimos jos tarnaus ilgai ir džiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų svečius ar klientus. Todėl tam reikalingas profesionalus plytelių valymas, kurį ypač atsakingai atliks patyrę mūsų įmonės specialistai. Jie pasirūpins, kad kiekviena plytelė spindėtų švara ir net mažiausias nešvarumas neliktų nepastebėtas.

Mūsų asortimente:

grindų plytelių valymas;
vonios plytelių valymas;
dušo plytelių valymas;
akmens masės plytelių valymas;
granito valymas;
glazūruotų plytelių valymas;
šaligatvio plytelių valymas;
akmens plytelių valymas;
lauko plytelių valymas;
keramikinių plytelių valymas;
klinkerio plytelių valymas.

Taip pat teikiame šias paslaugas:

plytelių siūlių valymas;
plytelių tarpų valymas;
plytelių valymas po glaistymo;
plytelių valymas po remonto.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Kruopštus plytelių siūlių valymas

Suprantame, kad įtemptas gyvenimo ritmas, svarbesni darbai atima daug laiko ir neleidžia pakankamai dėmesio skirti grindų ar sienų plytelių priežiūrai. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Plytelių valymo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, tad kokybiškai nuplausime įvairiausių rūšių, tekstūrų bei medžiagų plyteles. Kruopščiai pašalinsime plytelių siūlėse bei tarpuose esantį purvą, pelėsį taip prailgindami plytelių naudojimo laiką ir atkurdami pirminę jų išvaizdą. Pažadame – rezultatu tikrai nenusivilsite.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Profesionalus plytelių valymas Vilniuje

Plytelių valymas mūsų specialistų vykdomas naudojant profesionalias valymo priemones bei specialią valymo technologiją. „EVP Projektai“ darbuotojai turi visas šiam darbui būtinas žinias bei įgūdžius, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų namuose ar biure esančios plytelės atrodys nepriekaištingai. Visus darbus atliksime prisiderindami prie Jums patogaus laiko, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę darbo sudėtingumą, valomą plotą bei jo užterštumą. Kol mes dirbsime, Jūs galėsite atsipalaiduoti ir sutaupytą laiką skirti laisvalaikiui ar savo mėgstamai veiklai.

Juk gyventi maloniau, kai pasirūpinta net mažiausia smulkmena!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Plytelių Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!