Profesionalus pramoninis valymas

Profesionalumas – didžiausia mūsų komandos stiprybė, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų darbo vieta atrodys nepriekaištingai. 

Priklausomai nuo patalpų paskirties savo klientams siūlome platų valymo paslaugų pasirinkimą: grindų, lubų bei sienų valymą, pramonėje naudojamų prietaisų bei aparatų valymą, generatorių valymą ir pan. Esant poreikiui, maisto pramonės įmonėse atliekame reguliarią sandėlių dezinfekciją.

Valome:

gamybos įmones;
parduotuves;
sandėlius;
fabrikus;
cechus;
ir kitas pramonines patalpas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Pramoninis valymas Vilniuje

Mums nėra neįveikiamų darbų, tad savo paslaugas siūlome tiek siekiantiems prailginti darbo vietoje naudojamų prietaisų tarnavimo laiką bei funkcionalumą, tiek norintiems idealios tvarkos įvykus avarijai, atlikus remontą ar ruošiant patalpas pardavimui. Esame pasiruošę įgyvendinti net pačių reikliausių klientų pageidavimus. „EVP Projektai“ valytojų komanda puikiai žino, ką daryti, kad Jūsų darbo aplinka būtų ne tik švari, bet ir išlaikytų profesionalų verslo įvaizdį.

Todėl pramoninis valymas yra geriausias sprendimas. Žinoma, tinkamai ir saugiai šį darbą gali atlikti tik ilgametę patirtį šioje srityje turintys specialistai. Mūsų įmonės darbuotojai turi visas šiam darbui būtinus specialius įgūdžius bei žinias, tad jie pasirūpins, kad net iš sunkiausiai pasiekiamų vietų būtų pašalinti bet kokie nešvarumai ir Jūs galėtumėte dirbti tvarkingose patalpose.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus pramoninis valymas

Suprantame, kad pramoninis valymas – darbuotojų produktyvumo ir saugumo garantas. Todėl dirbdami naudojame profesionalią įrangą bei specialią valymo technologiją. Jūsų patogumui visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, prisiderindami prie Jūsų darbo vietos specifikos. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų įmonės paslaugomis. Kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

Pasirūpinkite savo aplinka!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Patalpų Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!