fbpx Skip to content

Trinkelių 
plovimas

Gaištate laiką plaudami trinkeles? Kreipkitės į mus.

 

Atnaujinantis senų trinkelių valymas

Gražus ir tvarkingas kiemas, be abejonės, mūsų namų aplinkai suteikia jaukumo. Todėl spręsdami, kokią kiemo dangą pasirinkti, dažnai pagalvojame apie trinkeles. Tiesa, laikui bėgant trinkelės patamsėja, netenka savo pirminio grožio ir per ilgai uždelsus gali nebepavykti panaikinti ant jų susikaupusių nešvarumų. To išvengti gali padėti profesionalus trinkelių plovimas, kurį ypač atsakingai atliks patyrę mūsų įmonės specialistai.

Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbu, todėl teikdami trinkelių valymo paslaugas nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos. 

Visada rūpestingai įvertiname trinkelių tipą, užterštumo lygį bei dėmių kilmę ir dedame visas pastangas, kad trinkelės neprarastų savo žavesio. Kruopštumas ir atidumas – mūsų stipriosios savybės, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, jog Jūsų kiemo trinkelių plovimas bus atliktas nepriekaištingai ir kokybiškai.

Žinome, kad trinkelėmis išklotas kiemas sukuria malonią atmosferą, todėl esame pasiruošę įgyvendinti net pačių reikliausių klientų pageidavimus. Turime 14 metų darbo patirtį, tad profesionaliai nuplausime įvairiausių rūšių, tekstūrų bei medžiagų trinkeles. Preciziškai pašalinsime trinkelių paviršiuje ir jų tarpuose esantį purvą, pelėsį, piktžoles bei kitas dėmes. Klientų pageidavimu galime atlikti trinkelių impregnavimą. Taip jos tarnaus ilgiau ir reikalaus mažiau priežiūros.

Profesionali trinkelių plovimo įranga

Mes tikime, kad trinkelių plovimas turi būti vykdomas itin kruopščiai. Dirbdami naudojame profesionalią įrangą bei specialią trinkelių plovimo technologiją. Jūsų patogumui visus darbus atliksime prisiderindami prie Jums tinkamo laiko, o paslaugos kainą nustatysime įvertinę valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų įmonės paslaugomis ir Jūsų kiemui nebus lygių. Pažadame – rezultatu tikrai nenusivilsite.

kiemo trinkeliu plovimas

Jūsų kiemo grožis mūsų rankose!

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir mes su Jumis susisieksime 24 valandų bėgyje.

trinkeliu plovimas

Atsiliepimai

Klientai apie EVP Projektus:

„Rekomenduoju! Valymo kokybe esu patenkintas. Žmonės dirbo profesionaliai ir greitai. Pasirinkau EVP Projektus dėl jų lankstumo ir profesionalios valymo paslaugos.“
Marius S.
Klientas
2020-03-12
„Plytelių valymą atliko greitai ir kokybiškai. Atvažiavo laiku, paruošė vietą darbui ir nudžiugino rezultatu. Rekomenduoju EVP Projektus!“
Mantas S.
Klientė
2020-09-14
„Dirba tvarkingai, atvažiuoja laiku, dirba atsakingai, palieki tikrai gerą įspūdį.“
Ramūnas K.
Klientas
2020-02-25
„Po generalinio valymo mūsų patalpos atjaunėjo. Patiko profesionalumas, lankstumas bei viso proceso aiškumas. Rekomenduoju!“
Aurimas T.
2020-01-25
„Labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko visus darbus. Esu patenkinta gautais rezultatais. Rekomenduoju!“
Kazimiera S.
2020-03-20

EVP Projektai

Jūsų patikimas trinkelių plovimo partneris

  1. Suteikiame tik tai, kas būtina sprendžiant Jūsų problemas.
  2. Rūpinamės Jumis nuo pat sutarties pasirašymo iki galutinio įvykdymo. Skiriame 100% dėmesį Jums ir Jūsų problemai.
  3. Reaguojame 24 valandų bėgyje.
  4. Suteikiame daugiau vertės nei pažadame.
  5. Taikome inovatyviausius metodus problemos sprendimui.
  6. Visi sprendimai yra pateikiami norint padėti.
  7. Tikime, kad laimingas darbuotojas padarys laimingą ir klientą.