fbpx Skip to content

Pramoninis 
valymas

Reikalingas pramoninis valymas? Kreipkitės į mus. 

Profesionalus patalpų valymas

Todėl pramoninis valymas yra geriausias sprendimas. Žinoma, tinkamai ir saugiai šį darbą gali atlikti tik ilgametę patirtį šioje srityje turintys specialistai. Mūsų įmonės darbuotojai turi visas šiam darbui būtinus specialius įgūdžius bei žinias, tad jie pasirūpins, kad net iš sunkiausiai pasiekiamų vietų būtų pašalinti bet kokie nešvarumai ir Jūs galėtumėte dirbti tvarkingose patalpose.

Profesionalumas – didžiausia mūsų komandos stiprybė, todėl užsisakę mūsų paslaugas galėsite būti tikri, kad Jūsų darbo vieta atrodys nepriekaištingai. 

Valome gamybos įmones, parduotuves, sandėlius, fabrikus, cechus ir kitas pramonines patalpas. Priklausomai nuo patalpų paskirties savo klientams siūlome platų valymo paslaugų pasirinkimą: grindų, lubų bei sienų valymą, pramonėje naudojamų prietaisų bei aparatų valymą, generatorių valymą ir pan. Esant poreikiui, maisto pramonės įmonėse atliekame reguliarią sandėlių dezinfekciją.

Mums nėra neįveikiamų darbų, tad savo paslaugas siūlome tiek siekiantiems prailginti darbo vietoje naudojamų prietaisų tarnavimo laiką bei funkcionalumą, tiek norintiems idealios tvarkos įvykus avarijai, atlikus remontą ar ruošiant patalpas pardavimui. Esame pasiruošę įgyvendinti net pačių reikliausių klientų pageidavimus. „EVP Projektai“ valytojų komanda puikiai žino, ką daryti, kad Jūsų darbo aplinka būtų ne tik švari, bet ir išlaikytų profesionalų verslo įvaizdį.

Pramoninis valymas Vilniuje

Suprantame, kad pramoninis valymas – darbuotojų produktyvumo ir saugumo garantas. Todėl dirbdami naudojame profesionalią įrangą bei specialią valymo technologiją. Jūsų patogumui visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, prisiderindami prie Jūsų darbo vietos specifikos. Paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į valomą plotą bei jo užterštumą. Pasinaudokite mūsų įmonės paslaugomis. Kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite.

pramoninis valymas

Pasirūpinkite savo aplinka!

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir mes su Jumis susisieksime 24 valandų bėgyje.

trinkeliu valymas

Atsiliepimai

Klientai apie EVP Projektus:

„Rekomenduoju! Valymo kokybe esu patenkintas. Žmonės dirbo profesionaliai ir greitai. Pasirinkau EVP Projektus dėl jų lankstumo ir profesionalios valymo paslaugos.“
Marius S.
Klientas
2020-03-12
„Esu viešbučio savininkė ir Koronaviruso pasėkmėms mažinti pasikviečiau EVP Projektus. Rekomenduoju, tikri dezinfekcijos profesionalai!“
Aušra L.
Klientė
2020-03-17
„Dirba tvarkingai, atvažiuoja laiku, dirba atsakingai, palieki tikrai gerą įspūdį.“
Ramūnas K.
Klientas
2020-02-25
„Po generalinio valymo mūsų patalpos atjaunėjo. Patiko profesionalumas, lankstumas bei viso proceso aiškumas. Rekomenduoju!“
Aurimas T.
2020-01-25
„Labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko visus darbus. Esu patenkinta gautais rezultatais. Rekomenduoju!“
Kazimiera S.
2020-03-20

EVP Projektai

Jūsų patikimas valymo partneris

  1. Suteikiame tik tai, kas būtina sprendžiant Jūsų problemas.
  2. Rūpinamės Jumis nuo pat sutarties pasirašymo iki galutinio įvykdymo. Skiriame 100% dėmesį Jums ir Jūsų problemai.
  3. Reaguojame 24 valandų bėgyje.
  4. Suteikiame daugiau vertės nei pažadame.
  5. Taikome inovatyviausius metodus problemos sprendimui.
  6. Visi sprendimai yra pateikiami norint padėti.
  7. Tikime, kad laimingas darbuotojas padarys laimingą ir klientą.