Namų ir biurų langų valymas

Ne paslaptis, jog švarūs ir spindintys langai yra labai svarbus tvarkingų patalpų komponentas. Tai mūsų namams ar biurui suteikia jaukumo ir leidžia mėgautis gražiu vaizdu. Tiesa, langų valymas reikalauja daug laiko, atidumo ir specifinių žinių. Todėl norėdami, kad jūsų langai atrodytų nepriekaištingai, būtų be dėmių ar dulkių, langų valymo darbus patikėkite mums – šios srities profesionalams.

Mes valome:

Medinius langus;
Plastikinius langas;
Langų rėmus;
Žaliuzes;
Stiklines vitrinas;
Stiklo pertvaras ir kt.

Taip pat teikiame šias paslaugas:

Namo langų valymas;
Buto langų valymas;
Langų valymas po statybų;
Langų valymas po remonto;
Vitrininių langų valymas;
Biuro ir kitų įstaigų langų valymas;
Langų valymas kelių metrų aukštyje pasitelkus specialią įrangą ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Sertifikuotos langų valymo priemonės

Langus plauname sertifikuotomis, kokybiškomis priemonėmis, todėl stiklas nesusibraižo, nelieka dėmių ar dryžių. Naudodami profesionalius įrankius bei įrangą galime nublizginti net ir sunkiausiai pasiekiamų langų paviršius ar iš atokiausių kampelių pašalinti įsisenėjusį purvą. Jei langai valomi patalpos viduje, tai darome itin kruopščiai, kad vandens nepakliūtų ant baldų, kilimų ar kitų interjero detalių. Prireikus, pasitelkę specialią įrangą, langus valome net kelių metrų aukštyje. Siekiame, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbu, todėl teikdami langų valymo paslaugas nepraleidžiame nė mažiausios smulkmenos.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Lankstus langų valymas Vilniuje

Lankstus darbo grafikas suteikia galimybę prisiderinti prie kliento ir savo darbą atlikti tuomet, kai Jums labiausiai tinka. Paslaugos kainą nustatysime įvertinę darbo sudėtingumą, valomą plotą bei jo užterštumą. Visus darbus atliks patyrusių ir patikimų darbuotojų komanda, todėl valymo kokybe ir rezultatu tikrai nenusivilsite. Pasinaudokite mūsų paslaugomis.

Juk žvelgti į pasaulį pro švarų langą daug maloniau!

Žinome, jog langų valymas yra ilgas, tačiau išties reikalingas darbas. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Mūsų darbuotojai pasirūpins, kad visi langai Jūsų darbo vietoje ar namuose tviskėtų švara, o Jūs galėtumėte daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai ir neeikvoti pastangų ieškant tinkamų langų priežiūros priemonių.

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Valymo Paslaugų Savo Patalpoms?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

  Susisiekite su mumis!

  Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!

  Kodėl rinktis mūsų Langų valymo Paslaugas Vilniuje?

  Po statybų baigimo langai ir stiklinės konstrukcijos gali atrodyti itin nešvarūs ir negyvenami. Stikliniai paviršiai gali būti padengti dulkėmis,  dažais ir kitais statybos likučiais.

  Tokia situacija dažnai gali sukelti streso ir nesamonės jausmą namų savininkui. Tačiau nereikia panikuoti – yra išeitis – langų valymas po statybų. Mūsų profesionalios langų valymo paslaugos Vilniuje yra čia, kad suteiktų jūsų langams naują šviežumą ir aiškumą po statybų ir ne tik.

  Kodėl turėtumėte rinktis būtent mūsų paslaugas ?

  Mūsų komanda turi daugelį metų patirtį langu valymo srityje. Mes puikiai suprantame, kaip reikia tvarkyti stiklines paviršius po statybu ir naudojame tik aukštos kokybės valymo priemones ir įrankius.

  Specialios priemonės statybos likučiams pašalinti

  Statybos metu langai ir stiklinės konstrukcijos gali būti pažeisti ir užteršti. Mes naudojame specialias priemones ir metodus, kad pašalintume džiovintus gluosnius, dažus, klijus ir kitus statybos likučius be jokio pavojingo poveikio jūsų langams, atliekamas kokybiškas langų valymas po statybų ir kitų darbų. Mūsų komanda dirba atidžiai ir atsakingai, kad užtikrintų jūsų ir jūsų namų saugumą. Mes laikomės saugaus darbo taisyklių, kad užtikrintume, jog langai būtų valomi saugiai ir be rizikos.

  Mes suprantame, kad kiekvieni namai yra unikalūs ir gali turėti skirtingus langu valymo poreikius. Todėl mes visada atsižvelgiame į jūsų pageidavimus ir individualesnius poreikius, kurdami valymo planą.

  Greitas ir efektyvus rezultatas

  Mūsų tikslas yra suteikti jums greitą ir efektyvų rezultatą. Mes suprantame, kad jūs norite greitai grįžti į savo normalų gyvenimą po statybu, todėl stengiamės atlikti darbus kuo greičiau ir kuo kokybiškiau.

  Jeigu ieškote patikimų ir profesionalių langų valymo paslaugų Vilniuje, neabejojant kreipkitės į mus. Mes pasirūpinsime, kad jūsų langai atrodytų šviežiai ir skaidrūs, o jūs galėtumėte mėgautis savo nauju, jaukiu namu. Leiskite mums pridėti prie jūsų gyvenimo kokybės!