fbpx Skip to content
Grindų 
valymas

Įkyrėjo purvinų grindų valymas?

 

Pasirūpinsime, kad patalpų grindys atrodytų nepriekaištingai ir būtų pašalinti bet kokie nešvarumai net sunkiausiai pasiekiamose vietose.

Daugeliui grindų valymas tikrai nėra pats maloniausias užsiėmimas. Ypač, jei namuose ar darbo vietoje yra kelių skirtingų dangų grindys, kurių kiekviena reikalauja atitinkamų žinių bei priemonių. Tokiu atveju Jums reikalinga mūsų darbuotojų, šios srities profesionalų pagalba. Jie pasirūpins, kad Jums svarbių patalpų grindys atrodytų nepriekaištingai ir būtų pašalinti bet kokie nešvarumai net sunkiausiai pasiekiamose vietose.

Mes siūlome šias paslaugas:

 • grindų plytelių valymas; 
 • laminuotų grindų valymas; 
 • tepaluotų grindų valymas; 
 • betoninių grindų valymas; 
 • grindų valymas po remonto; 
 • grindų plytelių tarpų valymas; 
 • drėgnas grindų valymas.

Priklausomai nuo dangos tipo, parinksime joms tinkamiausią valymo būdą, kad grindys ilgiau tarnautų ir išlaikytų savo grožį.

Suprantame, kad įtemptas gyvenimo ritmas, svarbesni darbai atima daug laiko ir neleidžia pakankamai dėmesio skirti reguliariai grindų priežiūrai. Todėl esame pasiruošę Jums padėti. Grindų valymo paslaugas teikiame jau ne vienerius metus, tad kokybiškai nuplausime įvairiausių tipų, rūšių bei tekstūrų grindis. Priklausomai nuo dangos tipo, parinksime joms tinkamiausią valymo būdą, kad grindys ilgiau tarnautų ir išlaikytų savo grožį. Mums baigus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis gražiais namais, tvarkingu biuru ir aukščiausia švaros kokybe.

Jūsų patogumui siūlome tiek periodines, tiek vienkartines grindų valymo paslaugas.

Grindų valymas mūsų specialistų vykdomas naudojant specialią įrangą bei sertifikuotas valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net smulkiausias dėmes. 

Visus darbus atliksime Jums patogiu laiku, o paslaugos kainą nustatysime atsižvelgdami į grindų tipą, valomą plotą bei jo užterštumą. Žinome, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje, todėl dirbdami sau keliame itin aukštus reikalavimus ir įsiklausome į Jūsų norus. Laimingi klientai – laimingi mes.

Jaukią aplinką kurkime kartu!

Užpildykite žemiau esančius laukelius ir mes su Jumis susisieksime 24 valandų bėgyje.

Atsiliepimai

Klientai apie EVP Projektus:

„Rekomenduoju! Valymo kokybe esu patenkintas. Žmonės dirbo profesionaliai ir greitai. Pasirinkau EVP Projektus dėl jų lankstumo ir profesionalios valymo paslaugos.“
Marius S.
Klientas
2020-03-12
„Esu viešbučio savininkė ir Koronaviruso pasėkmėms mažinti pasikviečiau EVP Projektus. Rekomenduoju, tikri dezinfekcijos profesionalai!“
Aušra L.
Klientė
2020-03-17
„Dirba tvarkingai, atvažiuoja laiku, dirba atsakingai, palieki tikrai gerą įspūdį.“
Ramūnas K.
Klientas
2020-02-25
„Po generalinio valymo mūsų patalpos atjaunėjo. Patiko profesionalumas, lankstumas bei viso proceso aiškumas. Rekomenduoju!“
Aurimas T.
2020-01-25
„Labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko visus darbus. Esu patenkinta gautais rezultatais. Rekomenduoju!“
Kazimiera S.
2020-03-20

EVP Projektai

Jūsų patikimas grindų valymo partneris

 1. Suteikiame tik tai, kas būtina sprendžiant Jūsų problemas.
 2. Rūpinamės Jumis nuo pat sutarties pasirašymo iki galutinio įvykdymo. Skiriame 100% dėmesį Jums ir Jūsų problemai.
 3. Reaguojame 24 valandų bėgyje.
 4. Suteikiame daugiau vertės nei pažadame.
 5. Taikome inovatyviausius metodus problemos sprendimui.
 6. Visi sprendimai yra pateikiami norint padėti.
 7. Tikime, kad laimingas darbuotojas padarys laimingą ir klientą.