Betono valymas

Betono poliravimas yra paviršiaus apdorojimo procesas, kurio metu mechaniniais būdais išlyginamas ir apdailinamas betoninis grindų ar sienų paviršius. Šis procesas gali būti atliekamas naujiems betono paviršiams, kurie buvo nelygūs arba turėjo paviršinių defektų, taip pat seniems betoniniams paviršiams, norint suteikti jiems naują išvaizdą ir pagerinti jų atsparumą.

Mes valome šias gamybines patalpas:

gamybos įmones;
sandėlius;
fabrikus;
cechus;
autoservisus;
kitas nepaminėtas patalpas.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Betono poliravimo įranga

Betono poliravimo procesas paprastai vyksta žemiau pateiktais etapais:

Paruošimas: Visų pirma, betono paviršius turi būti paruoštas poliravimui. Tai apima nuvalymą nuo dulkių, dėmių, riebalų ir kitų teršalų, taip pat gali prireikti atlikti betonui būdingas remonto ar pataisymo procedūras.

Grobio sluoksnio pašalinimas: Jei paviršiuje yra viršutinis betono grobio sluoksnis arba jo paviršius yra nepakankamai lygus, jis bus pašalintas mechaniniu būdu, pvz., naudojant šlifuoklį arba frezą.

Šlifavimas: Procesas prasideda šlifavimu. Tai atliekama skirtingomis šlifavimo grandinėlėmis su skirtingai smulkiais šlifavimo diskais. Palaipsniui naudojami smulkesni šlifavimo diskai, kad būtų pasiektas pageidaujamas lygumas ir glotnumas.

Betoni Poliravimas: Po šlifavimo paviršius tampa lygesnis, bet dar nėra blyškus. Poliravimas vyksta naudojant specialius poliravimo diskus ir padus. Poliruojant diskai su vis didėjančiais smulkumu padėklų padai suteikia betono paviršiui blizgesį.

Impregnavimas ir užsandarinimas: Po poliravimo gali būti atliekamas impregnavimas, kad būtų užtikrinta didesnė atsparumas dėl vandens, dėmių ir kitų teršalų. Taip pat gali būti taikomas specialus betono užsandarinimas, kuris padidina paviršiaus atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Rezultatas – blizgantis ir lygus betono paviršius, kuris atrodo estetiškai patraukliai ir yra atsparus dėl vandens, dėmių, dilimo ir kitų pažeidimų. Betono poliravimas yra populiarus pasirinkimas komerciniuose pastatuose, parduotuvėse, biuruose, viešbučiuose ir kitose vietose, kur reikalingas tvirtas ir estetiškai patrauklus grindų paviršius.

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Betono paviršių valymas

Betono paviršiai gali tapti purvinu, dėmių užterštu arba prarasti savo pradinę išvaizdą dėl įvairių aplinkos veiksnių. Juos valyti reikia reguliariai, kad išsaugotumėte jų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Yra keletas būdų, kaip valyti betono paviršius, priklausomai nuo jų užteršimo laipsnio. Štai keli įprasti betono paviršių valymo metodai: Dulkių valymas: Betono paviršius gali būti valomas nuo paprastų dulkių ir nešvarumų šluostant arba naudojant šluotes, dulkių siurblį ar purkštuvą. Tai yra lengviausias ir pigiausias betono paviršiaus valymo būdas. Dėmių pašalinimas: Jei betono paviršius turi dėmių, tokių kaip maisto, aliejaus ar kitų teršalų dėmės, jas galima valyti naudojant specialius valymo produktus. Pvz., galite naudoti valiklius, kurie skirti betonui, arba sumaišyti vandenį su actu arba acto rūgštimi ir švelniai valyti dėmes. Didesnių dėmių ir užteršimo valymas: Kai betono paviršius yra stipriau užterštas arba turi įbrėžimų, gali prireikti naudoti aukšto slėgio purkštuvus, profesionalius valymo įrankius arba šlifavimo mašinas. Tai gali padėti atstatyti betono paviršiaus išvaizdą ir lygumą. Rūdžių ir pelėsių valymas: Jei betono paviršius yra rūdžių arba pelėsių užterštas, galite naudoti specialius valiklius, kurie švelniai pašalina šiuos augalus. Cheminių dėmių valymas: Kai betoną užteršia chemikalai, tokius kaip rūgštys ar šarmas, būtina veikti atsargiai. Tokiu atveju geriausia pasikonsultuoti su specialistais arba profesionaliais valytojais, kad būtų saugiai ir tinkamai pašalinti šias dėmes. Svarbu atkreipti dėmesį, kad pašalinus dėmes arba užterštumus, galite norėti vėl apdoroti betono paviršių užsandarinimo priemonėmis, kad būtų apsaugotas nuo tolesnių teršalų ir sugedimų. Taip pat būtina laikytis saugos priemonių, ypač naudojant stipresnius valymo produktus ar įrankius.

Gamybinių patalpų valymas – Jūsų darbo kokybės garantas!

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Betono paviršiaus Valymo?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!