Generalinis patalpų valymas Vilniuje

Jei norite, kad Jūsų namas, butas ar darbovietė atrodytų nepriekaištingai, generalinis valymas yra tiesiog reikalingas. Tiesa, generalinis patalpų valymas susideda iš daugybės ir įvairių darbų, kuriems atlikti reikia patirties ir atitinkamų žinių, todėl patiems viską sutvarkyti nėra taip paprasta. Tam reikalinga profesionalų pagalba, kurią Jums suteiks mūsų patyrę darbuotojai. Vertiname klientų pasitikėjimą mumis, todėl jiems norime atsilyginti tuo pačiu.

„EVP Projektai“ valytojų komanda pasirūpins, kad Jūsų namai, butas ar darbo vieta atrodytų nepriekaištingai. Mums atlikus savo darbą, Jūs galėsite džiaugtis švariais namais, tvarkingu biuru ir gaiviu oru.

Generalinio valymo paslaugos

Esant poreikiui, mūsų įmonės atliekamas patalpų valymas gali būti vykdomas mokymo įstaigose, ligoninėse bei klinikose. Generalinio patalpų valymo kaina su kiekvienu klientu suderinama asmeniškai ir generalinis namų valymas, generalinis buto valymas ar kitų patalpų valymas bus atliekamas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus Jums patogiu laiku.

Generalinio valymo metu vykdome šiuos darbus:

Dulkių valymą nuo lengvai ir sunkiai pasiekiamų paviršių;
Grindų plovimą, giluminį plovimą;
Vonios sienų bei įrangos plovimą;
Virtuvės įrangos, baldų valymą;
Kilimų siurbimą;
Langų generalinį plovimą;
Minkštų baldų ar lovos čiužinių cheminį plovimą ir kt.
Aukščiausios kokybės lyderiai

Savo srities profesionalai

Prireikus, galime atlikti gilųjį baldų, kilimų ar čiužinio valymą, kurio metu pašalinsime erkutes, dulkes ir kitus nešvarumus net iš giliausių audinio sluoksnių. Savo klientams siekiame suteikti kokybiškas ir jų lūkesčius atitinkančias paslaugas, todėl visada atidžiai įvertiname valomas medžiagas, pritaikome tinkamiausią valymo būdą ir įsiklausome į Jūsų norus. 

15

+

Ilgametė patirtis

2

x

Dviguba kokybės kontrolė

24

val.

Trūkumų šalinimas

Specializuota įranga valymui

Generalinis valymas mūsų specialistų vykdomas naudojant profesionalią įrangą bei specialias valymo priemones, padedančias pasiekti geriausią rezultatą ir pašalinti net mažiausius nešvarumus. Mums nėra neįveikiamų darbų, todėl savo paslaugas teikiame tiek siekiantiems palaikyti švarą namuose, biure ar kitose ilgai nevalytose patalpose, tiek norintiems nepriekaištingos tvarkos įvykus avarijai, atlikus remontą ar statybos darbus.

ATSILIEPIMAI

Klientai Apie

EVP Projektus

Ieškote Valymo Paslaugų Savo Patalpoms?

Rasime Jums Geriausią Sprendimą!

    Susisiekite su mumis!

    Padėsime išsirinkti Jūsų lūkesčius pateisinančias paslaugas!